TYDZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY! Tylko do 25.10.2017. Kod promocyjny: 8286
*Minimalna kwota zamówienia: 100 zł.

Gość weselny

Jak się ubrać na wesele?

Świadkowe

Okres ślubny trwa, a wraz z nim wielkie przygotowania do tego jedynego, wyjątkowego dnia. Zadbajmy o każdy najdrobniejszy szczegół, tak by był on niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla nas, ale i dla gości.

Samochód
Młoda para

Ślub to nie tylko niezwykle ważny dzień dla nowożeńców, ale także dla gości. Bez względu na to, czy to ukochana przyjaciółka czy dawno niewidziany kuzyn, wszyscy spotykają się po to, aby świętować i wspólnie cieszyć się tą wielką chwilą, w której dwoje ludzi przysięga sobie miłość i wierność.

Stylowy ślub

Idealna kreacja na wesele powinna przede wszystkim być elegancka i z klasą. Pamiętajmy, że nie jest to zwykłe garden party, a wyjątkowa uroczystość, w której świętujemy szczęście pary młodej. Warto więc wybrać taką sukienkę na wesele i garnitur, które będzie schludne, proste i niezbyt wyzywające. Coraz częściej organizowane są również wesela tematyczne. W takiej sytuacji powinniśmy ubrać się zgodnie z oczekiwaniami państwa młodych. W zależności od wystroju sali oraz stołu, goście weselni powinni przygotować kreacje w tym samym kolorze np. w odcieniu brzoskwini czy pudrowego różu. Często nowożeńcy z dużą fantazją stawiają na wystrój z konkretnego filmu lub epoki. Pamiętajmy wtedy, że bez względu na nasze osobiste upodobania, liczy się wola państwa młodych i powinniśmy ją uszanować, nie zaburzając ich koncepcji.

Sukienka
Sukienka

Będąc świadkiem…

Perfekcyjny ślub wymaga dokładnego planu i szczegółowej organizacji. W takich sytuacjach niezwykle dużą rolę odgrywają świadkowie, którzy nie tylko często pomagają w przygotowaniach, ale również trzymają rękę na pulsie podczas trwania uroczystości. Prośba o bycie świadkiem to więc nie tylko miłe wyróżnienie, ale także podjęcie się pewnego wyzwania. Oprócz organizacji wystrzałowego wieczoru panieńskiego, świadek pomaga w wyborze perfekcyjnej sukni oraz pomaga uczynić ten dzień wyjątkowym pod każdym względem.

Świadkowe

Sukienka na wesele

Na ten piękny dzień, warto przygotować piękną kreację. Poznajmy kilka prostych zasad, dzięki którym z łatwością dopasujemy odpowiedni strój:

  • Elegancja i szyk – Strój musi odpowiadać uroczystemu charakterowi ceremonii. Wybierajmy stylowe i subtelne fasony.
Świadkowe
  • Odpowiednia kolorystyka - Kolor biały i kremowy zarezerwowany jest wyłącznie dla państwa młodych. Pamiętajmy, że to oni mają wyróżniać się w ten wyjątkowy dzień. Uważajmy również na ciemne kolory takie jak np. czerń. To kolor kojarzony z żałobą i smutkiem, dlatego nie wypada zakładać go na tak radosną uroczystość, jaką jest ślub. Jeżeli nie wyobrażasz sobie innej kreacji niż mała czarna, zestaw ją z pastelowym żakietem i jasnymi dodatkami.
Świadkowe