Poleć znajomym

Dla polecającego

Poleć bonprix znajomym i cieszcie się wspólnie z korzyści

Jesteś Fanem bonprix? Poleć nas swoim przyjaciołom!

W podziękowaniu za każde polecenie otrzymasz od nas bon o wartości 20 zł, a nowo pozyskanemu klientowi podarujemy na powitanie w bonprix jedną z ekskluzywnych premii!

Jak to zrobić?

Po zalogowaniu na konto, w zakładce „Poleć znajomym“ podaj adres e-mailowy poleconego klienta. Osoba ta otrzyma od nas email z linkiem oraz instrukcją prowadzącą krok po kroku do wyboru premii.

Po odebraniu zamówienia przez nowego klienta, otrzymasz automatycznie bon o wartości 20 zł, dodany do Twojego konta w bonprix. Wartość bonu zostanie odjęta od kwoty następnego zamówienia, bon jest ważny 6 miesięcy od daty otrzymania.

 

Dla nowego klienta

Przykłady premii dla nowego klienta:

...
  zobacz opis
...
  zobacz opis
...
  zobacz opis
...
  zobacz opis

Jak otrzymać premię?

Aby skorzystać z premii wejdź na stronę bonprix poprzez link otrzymany w zaproszeniu i złóż zamówienie za min. 120zł. Następnie wybierz dla siebie premię rzeczową lub bon na kolejne zakupy.

Premia zostanie przyznana po potwierdzeniu statusu nowego klienta bonprix, w przypadku gdy składałeś już zamówienie w naszym sklepie, nagroda dla nowych klientów nie zostanie przyznana.

Wybrana premia zostanie wysłana razem z zamówionymi artykułami na wskazany w zamówieniu adres. W przypadku wyczerpania zapasów wybranej premii otrzymasz od nas automatycznie bon o wartości 50zł. Wypłata równowartości premii w gotówce jest niemożliwa.

Warunki otrzymania premii:

  • Nowy klient to osoba, która nie zamawiała dotychczas w bonprix.
  • Minimalna wartość zamówienia nowego klienta wynosi 120zł.
  • Nowy klient nie mieszka pod jednym adresem z klientem polecającym.
  • W przypadku nieodebrania zamówienia przez nowego klienta, nie zostanie nadany bon dla klienta polecającego.
  • Otrzymany w zaproszeniu link aktywacyjny jest indywidualny, ważny wyłącznie dla osoby, która otrzymała zaproszenie. Udostępnienie go osobom trzecim może spowodować utratę ważności promocjji.
  • Promocja nie łączy się z innymi kodami promocyjnymi.