Buty dziewczęce niski obcas

Buty dziewczęce niski obcas

Smukła sylwetka i pełen komfort z każdym krokiem? Załóż niskie obcasy i przekonaj się, że jedna para butów potrafi połączyć te dwie, najważniejsze cechy!

W niskim obcasie jak Audrey Hepburn

Miłośniczki mody prosto ze "Śniadania u Tiffaniego" mogą podskoczyć z radości. Moda na niskie obcasy powróciła! Wygodne i praktyczne z dobrze dopasowaną resztą stylizacji mogą stać się eleganckim, niepowtarzalnym dodatkiem.

Niskie obcasy górą!

Ortopedzi od lat przestrzegają miłośniczki mody o skutkach ubocznych szpilek. Okazuje się, że niezbędny element stroju na specjalne okazje, po każdym ważniejszym wyjściu powinien być chowany głęboko do szafy. Spędzając w nich 8 godzin dziennie, narażamy się na duży ból i nieodwracalne, szkodliwe zmiany w naszym organizmie. Jak więc wyglądać super kobieco, a jednocześnie nie niszczyć sobie zdrowia i odczuwać komfort z każdym krokiem?

Rozwiązaniem są niskie obcasy, czyli te do 4 cm. Ważnym jest, że jeżeli od jakiegoś czasu chodziłyśmy na co dzień w szpilkach, zmiany na niższy obcas należy dokonać stopniowo, kupując coraz to niższe buty.

Jak wyglądać dobrze w niskich obcasach?

Wiele pań obawia się, że niższe podwyższenie, zamiast wysmuklić, doda jeszcze więcej kilogramów i zniekształci sylwetkę. Bzdura! Jakikolwiek obcas pozytywnie wpływa zarówno na naszą postawę, jak i na optyczne wrażenie smukłości naszej figury.

Aby podkreślić efekt "wow" należy przestrzegać paru podstawowych zasad:

  • Chcesz wydłużyć nogi? Załóż mini lub rozszerzane szorty.
  • Podwyższenia NIE łączymy ze sportowym stylem! Bez względu na to, jak niskie obcasy założysz, nie łącz ich ze sportową bluzą.
  • Wysmuklij nogę butami z wyższą cholewką. Dobrze zadziałają również buty na koturnie czy półsłupku.
  • Jeśli boisz się ryzykować ze stylizacją, zdecyduj się na dżinsy. W zestawianiu z subtelnymi obcasami stworzysz modny zestaw na co dzień.

Doskonałe dla kobiet, które kochają wygodę oraz dla tych, które nie wyobrażają sobie dnia bez kobiecego, atrakcyjnego looku. Wybierz buty na niskim obcasie i połącz te dwie, nadzwyczaj istotne cechy!