Digitalizacja

Oferujecie najnowszą modę. Czy posiadacie również najnowszą technikę?

Tak i jesteśmy z tego powodu też bardzo dumni. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, aby zakupy w naszych sklepach internetowych i przy użyciu aplikacji dostarczały naszym klientkom i klientom przyjemnych przeżyć.

Zakup nowych ubrań jest czymś szczególnym. Nowa bluzka, sweter lub kolorowa sukienka są zawsze prezentem, który sprawiamy sobie samym. Dlatego też staramy się, aby zakupy u nas były sympatycznym inspirującym przeżyciem. W naszych sklepach internetowych i aplikacjach oferujemy nie tylko najnowsze trendy mody, ale także prezentujemy je tak, aby zakupy online sprawiały dużo przyjemności, zarówno na ekranie komputera w domu, jak również na telefonie w podróży. Wykorzystujemy techniczne innowacje, aby móc w jak najlepszy sposób doradzać naszym klientkom i ułatwić im znalezienie swoich ulubionych i wymarzonych strojów.

Z tego też powodu nasza moda przedstawiana jest na zdjęciach w wielu zbliżeniach, a na stronie internetowej można znaleźć filtr rozmiarów i fasonów. Na forach mediów społecznościowych rozmawiamy bezpośrednio z naszymi klientkami i wykorzystujemy nowe możliwości marketingu cyfrowego, by móc oferować naszym klientkom modę, której szukają. Tym samym w bonprix przyjemności i radości dostarcza nie tylko nasza moda, ale również sam fakt robienia modowych zakupów.

do góry