Idealne sety – stylizacje na lato 2022

Idealne sety – stylizacje na lato 2022

01.07.2022

Komponowanie stylizacji dla wielu kobiet stanowi świetną zabawę. Zdarzają się jednak też takie dni, kiedy szybko musimy wybrać strój, a brak nam weny i pomysłu. W takiej sytuacji świetnie sprawdzą się letnie komplety, ale także wyjątkowe zestawy sportowe i plażowe, które oferuje marka bonprix.

Sety codzienne

Każda z nas ma inny styl, więc komplety na co dzień charakteryzuje przede wszystkim różnorodność. Znajdziemy wśród nich wygodne, dzianinowe tuniki z leginsami, krótkie sukienki z narzuconymi na nie t-shirtami, a także monochromatyczne stylizacje z szerokimi spodniami, w których każda z nas poczuje się wyjątkowo.

Zestawy sportowe

Sportowe sety to praktyczne rozwiązanie dla wielbicielek aktywnego wypoczynku. Specjalnie z myślą o tych paniach, marka bonprix przygotowała zestawy na każdą pogodę i na różne formy aktywności – z shortami, leginsami, topami i bluzami, zarówno bieg, jak i rowerową wyprawę spędzimy w modnym i komfortowym wydaniu. Ciekawym wyborem będzie też sportowa sukienka z dżerseju w komplecie z kolarkami w tym samym kolorze.

Komplety na plażę

Tankini to idealne rozwiązanie dla kobiet, które preferują bardziej zabudowane plażowe stylizacje. Warto postawić na szybkoschnące sety w wyrazistych, wakacyjnych kolorach oraz zwiewne, cienkie pareo.

Wszystkie komplety znajdziesz na bonprix.pl

O bonprix

bonprix jest międzynarodową firmą odzieżową z siedzibą w Hamburgu. Przenosimy najnowsze trendy ze światowych wybiegów do codziennej mody oferując inspirujące kolekcje. Działamy już w 29 krajach w Europie, Rosji oraz Ameryce Północnej i Południowej.

bonprix – it’s me. Nasze motto wyraża zarówno naszą modę i postawę. Tworząc kolekcje uwzględniamy nie tylko każdy moment życia, ale także każdą sylwetkę; oferujemy modę w rozmiarach od 32 do 58. Doskonale dostrzegamy, jak różne są prawdziwe kobiety i obserwacje te przenosimy na nasze projekty. Moda bonprix oferuje znacznie więcej, niż tylko świetny wygląd. Nasz cel to zadowolenie i dobre samopoczucie naszych klientek każdego dnia.

Kontakt dla prasy:

pr@bonprix.pl

Materiały do pobrania:

Zdjęcie: Format JPG

Pobierz (1.80 MB)

Zdjęcie: Format JPG

Pobierz (600.49 kB)

Zdjęcie: Format JPG

Pobierz (652.33 kB)

Zdjęcie: Format JPG

Pobierz (1.11 MB)

Zdjęcie: Format JPG

Pobierz (610.00 kB)

Zdjęcie: Format JPG

Pobierz (707.78 kB)

Zdjęcie: Format JPG

Pobierz (579.21 kB)

Zdjęcie: Format JPG

Pobierz (1.12 MB)

Zdjęcie: Format JPG

Pobierz (1.32 MB)

Zdjęcie: Format JPG

Pobierz (934.75 kB)

Zdjęcie: Format JPG

Pobierz (2.22 MB)

Tekst: Format PDF

Pobierz (212.17 kB)

do góry