Jakość produktów

Czy mogę nosić Waszą modę bez żadnych wątpliwości?

Do produkcji naszych zrównoważonych produktów wybieramy materiały i procesy spełniające nasze wysokie wymagania odnośnie ochrony człowieka i środowiska naturalnego.

Do zrównoważonych materiałów należą dziś: drewno z certyfikatem FSC®, bawełna Cotton made in Africa, bawełna organiczna, materiały REPREVE® i TENCEL®. To, co je łączy, to fakt, że ich oddziaływanie na człowieka i środowisko podczas ich całego cyklu życia jest znacznie mniejsze w porównaniu z ich konwencjonalnymi odpowiednikami.

I jeśli materiały te wchodzą w określonej minimalnej ilości w skład materiałów naszych produktów, to takie produkty nazywamy zrównoważonymi produktami. Artykuły te odpowiednio też oznaczamy, abyś wiedział(a), z jakiego powodu zasługują one na nazwę zrównoważony produkt. Więcej na temat zrównoważonych materiałów znajdziesz tu

Czy dbacie o uczciwą i zrównoważoną produkcję także w przypadku butów?

Nie tylko to - oprócz konsekwentnego dotrzymywania naszych standardów socjalnych i minimalnych wymagań odnośnie zużycia chemikaliów planujemy także stworzyć własne wymogi standardowe dla produkcji obuwia, która jest jeszcze bardziej kompleksowa, niż produkcja wyrobów tekstylnych. Naszym celem w przypadku obuwia zarówno w łańcuchu dostawczym, jak również w kwestii końcowego produktu jest rozwinięcie równie wysokich i zaostrzonych standardów, jakie obowiązują w zakresie naszej odzieży. Planowane przez nas wymogi standardowe będą opierać się na wymogach ÖkoTex oraz znacznie przewyższać wymogi definiowane przez prawo.

Jak powstaje u Was dobra jakość?

Poprzez dobrą i precyzyjną współpracę.

Nasze wymagania odnośnie jakości naszych produktów są bardzo wysokie. Ma to swój początek już przy tworzeniu projektu danego artykułu, idąc dalej - po wybór dostawcy, kontrolę produktów na miejscu, aż po dostawę zamówienia do naszych klientów. Na końcu tego wspólnego procesu z udziałem naszych dostawców i partnerów na całym świecie stoi jakość naszych produktów. Ponieważ tylko wtedy, gdy materiał, jego wykończenie, krój i funkcjonalność spełniają surowe wymogi stawiane przez nas i naszych partnerów, ruszamy z produkcją.

Kto dba o to, żeby wszystko się zgadzało?

Nasi eksperci ds. jakości.

Mówi się, że jakość nie jest dziełem przypadku. My mówimy: jakość jest dziełem bardzo dokładnego planowania. Dlatego też podczas światowego procesu produkcji każdy krok jest kontrolowany przez ekspertów ds. jakości – począwszy od projektu danego artykułu po dostawę ubrań. Kolor, krój, szew, haft - wszystko musi perfekcyjnie się zgadzać. Także jeszcze raz w magazynach kontrolujemy wybiórczo nasze produkty pod względem jakości materiału, wykończenia i kroju. I tylko wtedy, gdy wszystko rzeczywiście się zgadza, nasze produkty trafiają do handlu i do Ciebie.

Czy moje zdanie też się liczy?

Ależ tak. I to nawet bardzo.

Jeśli przykładowo powiesz nam, że wybrany t-shirt źle leży, jest za krótki, za długi lub za szeroki, to taka informacja jest dla nas bardzo ważna i przekazujemy ją do naszych ekspertów ds. jakości. Tym samym bierzesz bezpośrednio udział w naszym procesie jakości. Jeśli więc będziesz musiał(a) odesłać jakiś artykuł, to przy tej okazji możesz przekazać nam swoją opinię odnośnie niego. Pozwala nam to na ciągłe ulepszanie naszej oferty.

Czy muszę mieć określony typ figury, aby Wasze ubrania świetnie na mnie leżały?

Nie. Ponieważ nasi projektanci kreują wiele różnych fasonów, uwzględniając przy tym szczupłe, klasyczne i pełne kształty.

Abyś świetnie się czuł(a) od stóp do głów w naszej modzie, szczególną uwagę poświęcamy kwestii odpowiedniego kroju i wygody noszenia. Już wzory fasonów są tak tworzone, aby pasowały na najróżniejsze typy sylwetki. Oprócz testu na naszych manekinach najnowsze modele sprawdzane są również przez szczególnie krytyczne testerki mody, które informują nas, czy coś je uciska, przeszkadza lub jest niewygodne. I tylko wtedy, gdy wszystko idealnie się układa, startuje produkcja artykułu! Tak, abyś mogła/mógł powiedzieć: „Pasuje jak ulał!“

do góry