Kontakt dla prasy

Dziennikarzy zainteresowanych informacjami na temat bonprix zapraszamy do kontaktu.

Anna Wrońska

Specjalista ds. Marketingu i PR

pr@bonprix.pl

Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Ukraina

Wypożyczenia i zdjęcia:

Fashion PR,
ul. Chmielna 21/3, 00-021 Warszawa

Karolina Rusiecka

karolina@fashionpr.pl

Kontakt dla prasy w innych krajach

W przypadku pytań dotyczących międzynarodowej działalności bonprix, prosimy o kontakt z wymienionymi osobami.

Dla Blogerów

Prowadzisz bloga o modzie?

Kontakt

Martina Beckmann

Dyrektor PR ds. marek i produktów

presse@bonprix.net

Katharina Schlensker

Dyrektor ds. zewnętrznej komunikacji korporacyjnej

corporate@bonprix.net

Niemcy
Kontakt dla prasy:
Janina Jäger

janinasaskia.jaeger@bonprix.net

Francja
Kontakt dla prasy:
Eva Tournissaux

eva@argelliesrp.fr

Włochy
Kontakt dla prasy:
Simona Bravi

sbravi@consiliumcom.it

Austria
Kontakt dla prasy:
Petra Tischler

petra.tischler@tischler-pr.at

Szwajcaria
Kontakt dla prasy:
Stefano Bertocchi

stefano@ti-promotion.ch

Turcja
Kontakt dla prasy:
Sonay Onur

sonay.onur@hermes-otto-int.com

do góry