Nasza moda

Jak wygląda wasza moda?

Jest tak samo różnorodna, jak nasze klientki: od sukni wieczorowej, po sneakersy – u nas każda klientka znajdzie modę dokładnie w swoim stylu.

W bonprix wychwytujemy najnowsze trendy i zamieniamy je w inspirujące fasony i style dopasowane do codziennego życia. Od sukienki na party po swobodne dżinsy i kończąc na piżamie z flaneli – u nas znajdziesz modę na każdy moment i nastrój w Twoim życiu. W procesie produkcji naszych artykułów kluczowe są dla nas wysoka jakość, zrównoważony rozwój oraz poczucie odpowiedzialności wobec człowieka.

Nasza odpowiedzialność

U nas możesz z czystym sumieniem kupować odzież w dobrej cenie. Do produkcji naszych ubrań w coraz większym stopniu wykorzystujemy bawełnę ze zrównoważonych upraw. A ponieważ tworząc nasze kolekcje uwzględniamy nie tylko każdy moment życia, ale także każdą sylwetkę, oferujemy modę w rozmiarach od 32 do 58.

Nasz sortyment dzieli się na 5 marek, z których każda reprezentuje odmienny styl. W rzeczywistości większość naszych klientek wybiera odzież przekrojowo z asortymentu wszystkich 5 marek, znajdując zawsze coś pasującego do danego momentu i okazji w życiu.

"bpc to kolekcja mody w wygodnym, swobodnym stylu, zapewniająca świetne samopoczucie każdego dnia. Wygodna i świetna do tworzenia wielu zestawów."

Simone, Product Management bpc collection

"bpc selection: ekskluzywna, stylowa moda z najlepszych materiałów. bpc selection to kolekcja mody łącząca klasykę i nowoczesność dla kobiet ceniących gustowny, szykowny wygląd."

Julia-Christine, Product Management bpc Selection

"Kolekcja Bodyflirt zapewnia nowoczesny, kobiecy look - doskonała dla wszystkich pewnych siebie kobiet, dobrze czujących się w swoim ciele i pragnących to wyrazić swoim ubiorem."

Michael, Product Management Bodyflirt

"Rainbow to moda oferująca najnowsze trendy i hity sezonu zapewniające modny stylowy wygląd"

Carolin, Product Management Rainbow

"John Baner to marka dla wszystkich kochających dżins. Zapewnia modny dżinsowy look we wszystkich kolorach i fasonach na każdą sylwetkę."

Eric, Product Management John Baner

do góry