Czółenka weselne

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 06.10.2022! Kod akcji: 3610

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 06.10.2022! Kod akcji: 3610

Czółenka weselne

Dobre buty na weselne przyjęcie są równie ważne jak piękna sukienka. Ważne, żeby nie tylko pięknie wyglądały, ale także, żeby nie sprawiały żadnych problemów podczas wirowania w tańcu. Wybierz czółenka na wesele, dzięki którym żaden taniec na parkiecie Cię nie ominie.

Weselne kreacje

Kolejne wesele zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie wiesz co na siebie włożyć? Sukienka z poprzedniej uroczystości nie wchodzi w grę, ponieważ nikt nie może zobaczyć Cię w tej samej kreacji kolejny raz? A może to Twoje pierwsze zaproszenie na wesele i nie wiesz, co na siebie włożyć?

Podstawowe zasady odnośnie weselnych kreacji

  1. Długość sukienki/spódniczki – Mówi się, że każdy nosi to, co lubi, jednak istnieją pewne granice smaku, które są szczególnie ważne przy tak ważnych uroczystościach. Najbardziej "bezpieczna" będzie długość lekko przed kolano. Wtedy oprócz eleganckiego wyglądu, zachowasz pełen komfort podczas szaleństw i zabaw na parkiecie.
  2. Kolor sukienki – biel  i czerń to najbardziej kontrowersyjne kolory, które mogą ubrać goście podczas ceremonii zaślubin. Czerń możesz wybrać tylko w sytuacji, gdy wiesz, że ślub nie będzie w pełni tradycyjny i konserwatywny. Jeszcze dziesięć lat temu taki kolor byłby nie do pomyślenia. Podobnie jest z kolorem białym. Pamiętaj, że ten dzień należy tylko do panny młodej. Postaw więc na inny kolor, a wyróżniającą biel pozostaw gwieździe wieczoru.
  3. Spodnie na wesele? – Czemu nie! Pod warunkiem, że będą to spodnie wizytowe i nieziemsko eleganckie, a do nich założysz wyższy obcas! Pamiętaj jednak, że tradycja mówi, że kobieta na weselu to kobieta w sukience. Jeśli więc chcesz uniknąć komentarzy cioć i babć, postaw na klasyczny i dziewczęcy fason.
  4. Obuwie na wesele, czyli… SZPILKI, SZPILKI, SZPILKI! Ewentualnie balerinki. Sportowe buty, nawet te najmodniejsze, pozostaw na spotkanie ze znajomymi czy wypad na miasto. Na weselu ma być kobieco, elegancko i z klasą!

Stwórz wyjątkową stylizację na wesele i poczuj się w ten wyjątkowy dzień w pełni kobieco i atrakcyjnie!