Eleganckie

Eleganckie koszule męskie

10 Produktów
Filtrowanie i sortowanie

Eleganckie koszule męskie

Nic tak dobrze nie podkreśla męskiej sylwetki, jak odpowiednio dopasowana, elegancka koszula męska. Ten nieodłączny element męskiej garderoby idealnie się sprawdza zarówno w stylizacjach formalnych, jak i semi-casual. Wybierz swój krój i wyglądaj stylowo w każdej sytuacji.

Eleganckie i szykowne koszule wizytowe od wieków uwielbiane są przez kobiety. Nic więc dziwnego, że prawdziwy mężczyzna ma w swojej szafie podstawowy zestaw klasycznych koszul, które wykorzystuje na przeróżne okazje.

Jaki fason wizytowej koszuli?

Każdy mężczyzna wybierając wizytową koszulę powinien być świadomym kilku ważnych aspektów. Pierwszym z nich jest odpowiedni fason. Szczupły mężczyzna, chcąc sobie trochę postury często kupuje większe i luźniejsze fasony. W efekcie wygląda jeszcze bardziej szczupło. Odwrotna sytuacja występuje u potężnych panów. Zakładając stare, za małe koszule, podkreślają mankamenty sylwetki.  

Jaki kolor wizytowych koszul?

Biała koszula to symbol szyku i elegancji, dlatego też jest równocześnie najczęściej wymaganym przez pracodawców strojem do pracy. Często akceptowane są również ecru, szare, niebieskie koszule.

Gdy dress code nie jest aż tak rygorystyczny, w dzisiejszych trendach akceptowane są nawet najbardziej wymyślne kolory. Różowa koszula przestała być groteską, wkraczając pewnym krokiem na salony.

Dziś poważne osoby ze świata polityki czy biznesu nie chodzą jedynie w klasycznej marynarce w tonacji bieli z czernią. Pomarańcza, zieleń, wielokolorowe fasony koszul to nic zadziwiającego nawet w wykwintnych restauracjach. Twarde zasady zostały przełamane, a na sztywne korytarze pełne monotonii wkradła się ekstrawagancja.

Dress code priorytetem!

Wybierając wizytową koszulę pamiętajmy jednak, że sprawdzi się ona w różnych sytuacjach. Must have w szafie każdego mężczyzny stają się więc dopasowane fasony w stonowanych, jasnych odcieniach. Jeśli już takie masz, nie bój się eksperymentów i wybieraj również bardziej odważne kolory lub wzory.

Podstawową zasadą jest w tym wypadku umiar. To, że widzisz polityka w różowej koszuli nie oznacza niestety, że Twój szef będzie zachwycony takim samym Twoim lookiem w pracy. 

Koszule wizytowe to jeden z klasyków mody męskiej. Charakteryzują je eleganckie fasony i najwyższej jakości materiały. Koszule wizytowe pasują do garniturów i marynarek w sportowym stylu, świetne do pracy i zawsze wtedy gdy liczy się nienaganny wygląd.