bonprix x See Bloggers 2018

11.08.2018

Najnowsza kolekcja, kwiatowa huśtawka idealna do stylowych selfie, warsztaty z pozowania z Sandrą Kubicką i mnóstwo inspiracji – tymi słowami można opisać, co działo się podczas największej konferencji dla blogerów w Polsce – See Bloggers 2018, na której byliśmy i my – bonprix team!

see-bloggers_01

23-24 czerwca

to niezwykły weekend, który spędziliśmy w towarzystwie blogerek ze świata lifestyle i fashion. Wpadły do nas zarówno ambasadorki #bonprixbloggers, jak i nowe osoby, z którymi mogliśmy porozmawiać i opowiedzieć o naszym programie i najnowszych kolekcjach.

see-bloggers_02

Warsztaty
z Sandrą Kubicką

- topowa modelka, która od lat jest twarzą kampanii bonprix, opowiedziała dziewczynom o tym, jak pozować do zdjęć i na co zwrócić szczególną uwagę, podczas sesji modowych. Jak mówiły uczestniczki warsztatów, była to dawka praktycznej wiedzy, która bez wątpienia przyda im się podczas tworzenia kolejnych stylizacji i wpisów modowych.

see-bloggers_04

Kwiatowa huśtawka

To, co najbardziej pokochali blogerzy to kwiatowa huśtawka, która stała się perfekcyjnym miejscem do wykonania wakacyjnego selfie. Poniżej przedstawiamy Wam galerię, która jest dowodem na to, jak pięknie dziewczyny prezentowały się wśród tropikalnych kwiatów.

see-bloggers_06
see-bloggers_07
see-bloggers_08

#bonprixsummerhouse

W #bonprixsummerhouse nie mogło zabraknąć zakątka inspiracji. W gąszczu modowych perełek z najnowszej letniej kolekcji, dziewczyny miały za zadanie stworzyć najbardziej oryginalne i stylowe moodboardy przedstawiające ich styl. Powiedzcie sami, czy nie wyszło pięknie?

stylizacja_02
stylizacja_03
stylizacja_04

Dziękujemy

Miło nam było uczestniczyć w tak inspirującej imprezie! Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili #bonprixsummerhouse ♥

see-bloggers_09