10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 28.11.2021! Kod akcji: 2411

Lato to okres festiwali!

08.08.2018

Festiwale wyznaczają własny styl w modzie! Nieważne czy Melt, Hurricane lub Tommorrland, wiadomym jest, że na każdym festiwalu ważna jest nie tylko muzyka i nastrój, ale również pasująca stylizacja. W tej ostatniej kwestii często modny wygląd bierze górę nad praktycznym aspektem, ale właściwie dobrany zestaw pozwala na stylowy i wygodny festiwalowy look. Ponieważ tylko wtedy, gdy dobrze się czujesz w swojej stylizacji, możesz w pełni cieszyć się festiwalową atmosferą.

Dziewczyna_01
Dziewczyna_02
Dziewczyna_03
Koleżanki_01

Stylowy luz

Torebka

Festiwalowy look boho: torebka z motywem i kombinezon.


Sandałki
Kombinezon Kapelusz Naszyjnik
Pierścionki Sandałki
Bikini Szorty

Gdy słońce bardzo mocno przypieka

Wymarzona pogoda na festiwal to wysokie temperatury i słońce. Przy takiej aurze ubranie powinno być luźniejsze i przewiewne.

Stylizacje z frędzlami lub w żywych, mocnych kolorach zawsze przyciągają spojrzenia!

”… A na wypadek, gdyby pogoda jednak nie dopisała... na szczęście i na taką ewentualność istnieje pasujący, stylowy festiwalowy look!”

Summer Feeling: biustonosze bikini & szorty są idealnym strojem na upalne dni

Dziewczyna_04

Mokra sprawa

Botki
Płaszcz
Koleżanki_02

Lista rzeczy do spakowania na festiwal

Tutaj przygotowana przez nas check-lista, dzięki której zabierzesz wszystko, co niezbędne na festiwalowy wyjazd i będziesz przygotowana na każdą okoliczność!

  • Wyposażenie kempingowe
  • Taśma klejąca pancerna
  • Kalosze
  • Krótkie spodenki
  • T-shirty
  • Apteczka podróżna
Nasza porada:

Zanim zaczniesz pakować rzeczy do walizki, wyłóż wszystkie rzeczy do zabrania: sprzęt, ubrania i inne. W zależności od czasu trwania festiwalu będziesz potrzebować więcej lub mniej ubrań. I jak zapewne sama dobrze wiesz - zazwyczaj tak naprawdę wiele rzeczy okazuje się zupełnie niepotrzebnych.

Koleżanki_03
Dziewczyna_05