10% rabatu i dostawa 0zł! Tylko do 22.05.2022! Kod akcji: 5185

Przewodnik po trendach

Jesień/Zima

10.08.2016

Lata 70.

Inspiracje modą lat 70. już od dwóch sezonów widoczne są w wielu kolekcjach. Projektanci chętnie sięgają po różne elementy tego bardzo ciekawego, różnorodnego w wyrazie dziesięciolecia. Sezon jesień/zima 2015/16 zaskakuje nas swbodnymi fasonami w folkowo-country stylu. W połączeniu z marokańskimi i etnicznymi elementami stylizacje nabierają zupełnie nowego wyglądu.

Czerń & biel

Kto tego nie zna? Przyznajemy, że to zestawienie jest powszechnie znane, zawsze modne i nie stanowi żadnej zaskakującej nowości. Ale.....! W tym sezonie ten najprawdopodobniej najbardziej atrakcyjny duet kolorów prezentuje się w graficznych wzorach i na melanżowych materiałach. Sprawia to, że czarno-biały trend ma szansę stać się naszym ulubieńcem.

Od koralu po marsala

Czarny wydaje Ci się za smutny? W tym sezonie to żaden problem, ponieważ nadchodzi też czerwień w swoich najpiękniejszych odcieniach, ożywiając każdy look! Stawiamy na czerwony!

Wojskowa zieleń

Superwygodny i absolutnie pasujący do jesiennej mody trend militarny wkracza do naszych szaf. Prezentuje się we wszystkich swoich odcieniach - od zielonego khaki po brązowy. Ten trend świetnie się sprawdza w codziennych stylizacjach.

Subtelne odcienie

Po jaskrawych letnich kolorach lata, w jesienno-zimowym sezonie projektanci wybierają delikatniejsze odcienie. Jasny beżowy, delikatny jasny róż i biel wełny nadają stylizacjom subtelny, harmonijny look. Trend ten szczególnie atrakcyjnie prezentuje się w stylizacjach w wersji ton w ton, czyli wtedy, gdy wszystkie elementy ubioru są utrzymane w tej samej tonacji.