Te produkty najchętniej kupują nasi klienci

2020-04-17

Spośród kilkudziesięciu tysięcy produktów, dostępnych w asortymencie bonprix, wybraliśmy kilkanaście, które należą do najchętniej kupowanych. Pokazujemy także dziesięć najpopularniejszych kategorii, z których te produkty pochodzą. Te dane to dla nas świetna wskazówka, pokazująca jakich elementów nigdy nie powinno zabraknąć w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym raportem.

Dziesięć najpopularniejszych kategorii produktowych

Nie jest tajemnicą, że to głównie panie robią zakupy w naszym sklepie, dlatego wszystkie kategorie, które cieszą się największym zainteresowaniem, zawierają odzież damską. Przedstawiamy zestawienie, w którym zamieściliśmy najpopularniejsze kategorie produktowe w ciągu ostatnich 30 dni, a także przykładowe produkty z tych kategorii. Poniżej, tuż pod tabelą zamieszczamy konkretne produkty wraz ze zdjęciami. Warto zobaczyć, co przypadło do gustu wielu naszym klientkom – może przypadnie również Tobie i zainspiruje do zrobienia zakupów, a tym samym, do stworzenia modnych i wygodnych zestawień?

Kategoria produktu Produkty
Sukienki damskie Głównie sukienki z bawełny i dżerseju
Bluzki damskie Shirty z długim rękawem
Kurtki i płaszcze damskie Kurtki wiosenne dżinsowe, płaszcze typu trencz, bejsbolówki
Spodnie damskie Rurki, spodnie wizytowe i sportowe
Dżinsy damskie Dżinsy ze stretchem
Biustonosze Modele na fiszbinach
Koszulki damskie Z krótkim rękawem i nadrukami
Spódnice Modele z dżerseju i dżinsowe
Piżamy damskie Koszule nocne i piżamy dwuczęściowe
SALE T-shirty, bluzki, bielizna, spodnie i inne.

Źródło: statystyki bonprix.pl. Dane za 06.03-06.04.2020.

Najchętniej kupowana odzież bonprix – przykłady

W każdej z wyżej wymienionych kategorii, można wyszczególnić nawet po kilkanaście konkretnych produktów, które zaskarbiły sobie sympatię naszych klientek. Aby jednak nie tworzyć niekończącej się listy, postanowiliśmy wybrać po trzy produkty z wyżej wymienionych kategorii.

Uwaga

Niektóre produkty, ze względu na duże zainteresowanie, mogą być już niedostępne, lub dostępne w ograniczonej liczbie rozmiarów. Jeżeli coś Ci się spodoba – nie zwlekaj z zakupami, natomiast w przypadku, gdy nie ma już produktu w Twoim rozmiarze, odwiedzaj regularnie naszą stronę, by sprawdzić, czy produkt jest ponownie dostępny. Zachęcamy także do wyboru produktów podobnych (zaprezentowanych na dole strony pod każdym produktem) lub pochodzących z tych samych podkategorii.

Źródło: statystyki bonprix.pl. Dane za 06.03-06.04.2020.

Wskazówka

Jeśli bardzo Ci zależy na konkretnym produkcie, ale nie ma Twojego rozmiaru, sprawdź dostępność rozmiarów tego samego produktu, tyle, że w innym kolorze.

Jak wynika z raportu, sukienki oraz bluzki od dawna były i nadal są naszą mocną stroną. Panie chętnie wybierają modele bawełniane o nieco luźniejszym kroju. Kurtki i płaszcze – zwłaszcza te wiosenne, uplasowały się na kolejnej pozycji, co z pewnością wynika z sezonowości. Wysoką pozycję zajmują także spodnie i jeansy – niezbędne elementy w damskiej garderobie. Jak się okazuje, klientki chętnie kupują także bieliznę bonprix – biustonosze, figi oraz piżamy.
Wszystkim klientkom, które wybrały powyższe produkty, serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszych zakupów!

Redakcja bonprix