10% rabatu i dostawa 0zł! Tylko do 22.05.2022! Kod akcji: 5185

Torebkowe trendy

03.11.2018

Są naszym wiernym towarzyszem w ciągu całego dnia oraz podczas wyjątkowych okazji kryjąc nasze tajemnice. Nie bez powodu torebki uchodzą za najbardziej intymny dodatek każdej kobiety. Jakie modele musisz mieć w tym sezonie? Przeczytaj sama...

Torebki XXL

Jednym z wiodących trendów w tym roku są bezsprzecznie torebki XXL! Pomieszczą na pewno wszystkie niezbędne rzeczy, a nawet na te mniej potrzebne znajdzie się miejsce. Marzenie każdej kobiety!

Mikrotorebki

Z każdym trendem przychodzi zazwyczaj też przeciwstawna moda. Nic więc dziwnego, że oprócz królujących teraz torebek XXL, na topie są również mikrotorebki. Pomieszczą zazwyczaj nie więcej niż tylko klucze, pieniądze i telefon, ale z zachwytu nad ich wyglądem możemy od czasu do czasu zrezygnować z innych rzeczy przy sobie.

Kobieta_01
Torebka_01
Kobieta_02

Torebki worki czyli bucket bag

Żaden z innych modeli torebek nie pojawiał się ostatnio na wybiegach mody tak często, jak torebka worek.Torebkę tą w zależności od modelu możesz nosić zarówno w stylizacjach z nutą glamour, jak i w swobodnych zestawach. Co najważniejsze... spakujesz w nią wszystkie potrzebne Ci rzeczy.

Torebki z paskami

Trend, który już w zeszłym roku zwiastował swoje nadejście: gładkie torebki z przyciągającymi spojrzenia paskami. Szerokie, kolorowe, wzorzyste, albo mix różnych wzorów - paski są głównym akcentem całej torebki! A do tego zachwycają swoją wygodą, ponieważ ich szerokość zapewnia idealny komfort noszenia.

Torebki z okrągłym uchwytem

Nie tylko efektowne paski zdobią w tym sezonie torebki. Modne stały się także uchwyty w kształcie kół. Sprawiają one, że nasza ulubiona torebka świetnie się nosi w ręce, a do tego nadają jej nuty elegancji.

Kobieta_03
Torebka_03
Kobieta_04

Czerwone torebki

Czerwony kolor nie schodzi z wybiegów od zeszłego roku. Obowiązkowy także w tym sezonie, teraz też na torebkach. Jesteśmy całkowicie za, ponieważ dzięki temu możemy nadawać świetny akcent kolorystyczny całej stylizacji!

Torebki funkcjonalne

Ten, kto jest zdania, że funkcjonalność i moda nie chodzą w parze, w tym sezonie przekona się, że jest w błędzie! Torebki funkcjonalne, bardzo pakowne, uszyte z odpychających wodę materiałów, z licznymi kieszeniami, są najlepszym wyborem m.in. na wycieczkę czy długie spacery. Teraz dodatkowo zachwycają swoim stylowym designem!

Duża kopertówka

Kopertówka pełni głównie rolę towarzyszki na wieczór, ale w tym sezonie możesz ją nosić przez cały dzień! Szczególnie większe modele zabieramy teraz ze sobą wszędzie, ponieważ nadają efektowny akcent całej stylizacji.

Torebki z frędzlami

Małe, delikatne lub w dużym formacie - jedno jest pewne: kochamy frędzle! Ich zwiewny urok dodaje każdej stylizacji lekkości. Idealnie prezentują się przede wszystkim w letnich zestawach.