Letni styl Pauliny Sykut-Jeżyny. Modne sukienki i komplety na wiosnę i lato 2022

Letni styl Pauliny Sykut-Jeżyny. Modne sukienki i komplety na wiosnę i lato 2022

31.05.2022

 

Szukasz sposobu na połączenie najnowszych trendów z własną garderobą? Nie do końca wiesz, w jaki sposób wyrazić siebie i którym printem powinnaś się zainteresować? Kobiety bonprix świetnie czują się ze swoimi wyborami. Presja otoczenia nie jest atrakcyjna, a w nowej odsłonie kampanii pod hasłem „Moda na własny styl” mamy szansę zobaczyć interpretacje najnowszych trendów w wykonaniu Pauliny Sykut-Jeżyny! Kampania łączy style życia różnych kobiet, jest prawdziwym kompendium nauki o modzie i samej sobie. Dlatego po raz kolejny do współpracy zaprosiliśmy dziennikarkę i prezenterkę, a przede wszystkim kobietę, której styl codziennie nas inspiruje. Różnorodność wyborów Pauliny i to w jaki sposób wyraża siebie, uczy nas, aby zawsze stawiać na swoim i korzystać z trendów według własnego gustu i fantazji. Zainspiruj się zdjęciami Pauliny i pokaż nam swój styl. Wiosna pełna mocy!

 

Kolory wiosny


Szyfonowa, pastelowa sukienka to prawdziwy powiew kobiecości i świeżego, letniego klimatu. Delikatny kolor pistacji utrzymuje się w trendach już dobrych kilka sezonów! Sięgają po niego zarówno kobiety wyznające zasadę more is more, jak i minimalistki znudzone bielą i szarościami. Delikatne kolory są dobrym sposobem na ożywienie stylizacji. Paulina Sykut-Jeżyna uwielbia stylizacje monochromatyczne. Równie często przeplata odważniejsze barwy, zestawiając je ze stonowanymi rzeczami. Sukienka bądź komplet w takim wydaniu, zawsze będzie pewną opcją na wyjątkowe chwile, codzienne wyjścia czy niespodziewane okazje. Zresztą, wystarczy spojrzeć na zdjęcia Pauliny!

Wybierz stylowy wzór: kwiaty!

Paulina Sykut-Jeżyna 05

 

Na pełną kwiatów łąkę, na letni spacer po mieście czy poranne śniadanie – sukienkę z motywem kwiatów założysz dosłownie wszędzie. Czy dalej są modne? Tak i zawsze będą! Paulina podchodzi do mody z lekkością i ogromnym poczuciem humoru. Kwieciste, ultrakobiece sukienki oraz nieoczywiste komplety to klasyki, na które zawsze znajdzie się miejsce w naszych szafach.

Stylizacja z charakterem, czyli wycięcia, asymetryczne kroje i głębokie dekolty

Wiosną 2022 jednym z najważniejszych trendów są wycięcia widoczne na sukienkach, bluzkach czy body. Co w nich uwielbiamy? Szeroką możliwość wyboru! Małe czarne w stylu Pauliny eksponują obojczyki, ramiona czy talie na wiele różnych sposobów; w głębokich, kwadratowych dekoltach czy ażurowych wycięciach w ramionach. Ubrania z wycięciami mogą tworzyć szereg stylizacji, od tych odważnych i drapieżnych po dziewczęce lub zachowawcze. Trendy potrafią nauczyć, że wszystko zależy od Ciebie.

Sukienki czy komplety? Pastele czy modne wycięcia? Który trend na wiosnę-lato 2022 będzie Twoją wersją „Mody na własny styl”?