10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 28.11.2021! Kod akcji: 2411

Żakiet na każdą okazję!

18.08.2018

Żakiet jest wiernym towarzyszem w życiu zawodowym i prawdziwym rzeźbiarzem pięknej sylwetki. Odpowiednio dobrany fason pozwala na atrakcyjne zaakcentowanie sylwetki przy jednoczesnym zakryciu zbędnych krągłości.

Koleżanki_01

Sztuka wyboru!

Wąskie ramiona
& szerokie biodra

Wybierz fason z zaakcentowanymi ramionami wyrównującymi proporcje w stosunku do szerokich bioder oraz z zaznaczoną talią. W ten łatwy sposób Twoja sylwetka nabierze bardziej proporcjonalnego, atrakcyjnego wyglądu. Ponadto krótsza długość rękawów jest korzystna dla pań o szerszych biodrach, ponieważ kieruje wzrok na górną część sylwetki. Jeśli do tego wybierzesz fason z lekko zaokrąglonymi klapami, to już wygrałaś. Te zaokrąglone linie powodują powstanie małej przerwy w formie litery A w dolnej części. Przerwa ta dzieli optycznie biodra, co z kolei nadaje im szczuplejszy wygląd. W przypadku niższych pań takie fasony dają dodatkowy efekt wydłużania nóg.

Koleżanki_02
Żakiet

Przerwa o linii litery A

w dolnej części wyszczupla optycznie biodra i wydłuża nogi.

Kobieta_01
Kobieta_02

Szerokie ramiona
& wąskie biodra

W tym przypadku obowiązują odwrotne zasady: nie akcentujemy ramion, tylko kierujemy uwagę w dół. Dobrze będziesz wyglądać w żakietach z dużymi, ozdobnymi kieszeniami, guzikami lub innymi aplikacjami poniżej talii. Także fason z doszytą baskinką będzie dobrym wyborem, ponieważ zaakcentuje szczupłą talię i nada atrakcyjnej krągłości płaskim pośladkom. Wybierając do prostego żakietu szerokie spodnie nadasz swoim biodrom i pośladkom także bardziej pełnych kształtów, wyrównując tym samym proporcje w stosunku do szerokich ramion.

Kobieta_03
Koleżanki_03

Duży biust

Lejące materiały i fasony z zaznaczoną talią - oto dwa kryteria, które musi spełniać wybrany przez Ciebie żakiet. W idealnym przypadku talia musi być tak nisko, jak tylko to możliwe, co wydłuża i wyszczupla górne partie ciała. Ale także wąski wykładany kołnierz oraz zapięcie na guzik poniżej biustu mogą wywołać optycznie świetny efekt.

Szeroka talia

Twój żakiet powinien sięgać przynajmniej bioder lub nawet linii poniżej bioder. Długi żakiet lub fason w stylu boyfriend będą dla Ciebie idealnym wyborem. Noś je najlepiej bez zapięcia, w komplecie z dopasowanymi spodniami, co pozwoli na optyczne wyszczuplenie talii. Żakiet w atrakcyjny deseń dodatkowo zamaskuje zbędne krągłości w tych partiach ciała.

Kobieta_04