Klapki

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 21.08.2022! Kod akcji: 1251

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 21.08.2022! Kod akcji: 1251

Klapki damskie czarne

Klapki to idealny rodzaj butów na lato. Lekkie i jeszcze szybsze w zakładaniu od sandałków. Wybierz parę, którą będziesz mogła nosić zawsze! Czarne klapki damskie świetnie sprawdzą się w tej roli.

Klapki damskie - praktyczne i modne

Z reguły, gdy ktoś powie słowo "klapki", pierwsze co przychodzi nam na myśl to wygoda, komfort i domowy odpoczynek. "Papcie", "Papucie" – jak kto woli, to jedna z odmian klapek, które służą głównie do chodzenia po domu. Po ciężkim dniu w pracy, nasze stopy wręcz nie mogą się doczekać, aż założymy na nie komfortowe pantofelki.

Stylowe klapki

Moda nie zna granic. Odkąd klapki ukazały się na największych modowych pokazach, zapragnęła je większość trendsetterek. Choć z początku zaskoczeni znawcy mody komentowali je jako "chwilowe zauroczenie", okazało się, że utrzymały się na deskach światowych pokazów przez kolejne sezony aż do dziś.

Jakie klapki na jaka okazję?

Ogromną przewagą klapek damskich jest ich różnorodność i uniwersalny charakter. To właśnie dlatego są prawdziwą gratką dla miłośników modowych eksperymentów. Jeśli wybierzesz fason subtelny i delikatny, będzie on doskonałą alternatywą do romantycznej, zwiewnej sukienki.

Klapki to świetny plażowy fason. Oprócz tego, że każdy spacer po promenadzie będzie w pełni komfortowy, to również modna alternatywa na plaże kamieniste np. chorwackie.

Zmęczone, opuchnięte nogi? Z pomocą przychodzą wygodne i modne klapki damskie. Zapewniają wysoki komfort noszenia, a do tego pozwalają wyeksponować zadbane stopy. Klapki są uniwersalne - możesz je nosić w domu, na mieście, na plaży, są idealne na gorące, letnie dni. Nie czekaj i znajdź modny fason dla siebie.