Męskie spodnie jeansowe bermudy

Męskie spodnie jeansowe bermudy

29 Produktów
Filtrowanie i sortowanie
dlugie-bermudy-dzinsowe-loose-fit
  • -26%

Męskie spodnie jeansowe bermudy

Bermudy to doskonała alternatywa spodni na letnią aurę. Ciesz się komfortem i modnym stylem przy każdej okazji! 

Trochę historii o bermudach

Bermudy – skądś to już znasz? Ich nazwa pochodzi od 150 wysp na Atlantyku, ponieważ żołnierze brytyjscy, którzy tam stacjonowali, służyli w mundurach, których nogawki, ze względu na gorący klimat, sięgały do kolan.

Kiedy zakładamy bermudy?

Jeśli Twój pracodawca nie wymaga oficjalnego stroju, spodnie bermudy możesz potraktować również jako strój służbowy w bardziej upalny dzień. To doskonała alternatywa dla miłośniczek stuprocentowej wygody ubrań.

Nawet podczas mocniejszego wiatru czy jadąc na rowerze, możesz zapomnieć o podwiewającej spódnicy czy zmarzniętych przez krótkie szorty udach.

Dla kogo damskie bermudy?

Bermudy to najlepsza alternatywa modowa dla pań o masywnych udach, a jednocześnie zgrabnych, szczupłych łydkach. Fason przed kolano zakryje nadmiar centymetrów, a zarazem podkreśli zgrabne nogi. Co jest bardzo istotne, bez względu na typ sylwetki, bermudy to krój dla pań o zgrabnych kolanach!

Z czym zakładać damskie bermudy?

Ze względu na swoją długość, bermudy optycznie skracają nogi. Jeśli więc je zakładasz, a nie jesteś posiadaczką nóg modelki, komponuj je z wysokimi obcasami.

W stylu marynarskim na jachcie z koszulką w paski, na wysokim obcasie na wakacyjną imprezę – komfortowy fason możesz ubrać na wiele okoliczności.

Bermudy są elastyczne, wygodne i sprawdzają się w wielu stylizacjach. Ze sportową koszulką, a może romantycznym sweterkiem? Ich uniwersalny charakter pozwala je łączyć w wiele różnorodnych stylizacji.