#bonprixbloggers

Dołącz do #bonprixbloggers

Prowadzisz bloga o modzie, zakupach lub o tematyce lifestylowej? Lubisz dzielić się modowymi odkryciami ze swoimi czytelnikami i kochasz to co robisz? Jeżeli chcesz wspólnie z nami zaprezentować swoim czytelnikom produkty bonprix i za darmo otrzymać wybrane przez siebie artykuły, szukamy właśnie Ciebie!

 

Szukamy osób, które:

 Jak dołączyć krok po kroku:

 

1

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz i podaj w nim dane swojego bloga. Jeżeli masz już konto w bonprix - zaloguj się, a jeśli jesteś nowym klientem - załóż konto w sklepie. Konto będzie Ci potrzebne do zamówienia darmowych produktów z naszego sklepu.

2

Poczekaj na weryfikację

Daj nam kilka dni na weryfikację Twojego zgłoszenia. Jeżeli je zaakceptujemy, skontaktujemy się z Tobą mailowo.

Podczas weryfikacji zgłoszeń, bierzemy pod uwagę jakość postów i zdjęć oraz zaangażowanie w prowadzenie bloga i kont w social media, a także wiarygodność profilu.

3

Otrzymasz bon

Po akceptacji Twojego zgłoszenia otrzymasz bon zakupowy, który zostanie przypisany do Twojego konta w sklepie bonprix.

4

Opublikuj post

Wykorzystaj nasze ubrania w swoich stylizacjach i podziel się nimi ze swoimi czytelnikami na blogu oraz w social media. Jeśli prowadzisz konto wyłącznie na Instagramie, wykorzystaj produkty bonprix w min. 2 postach. Opublikuj posty w ciągu 2 tygodni od otrzymania produktów.

5

Oznacz nas w poście

W postach zamieść bezpośredni link do produktów bonprix, w social media oznacz profil @bonprix i użyj hasztagów #bonprix, #bonprixitsme, #bonprixbloggers, #yesbonprix. (@bonprix, #bonprix oraz #yesbonprix są priorytetowe i prosimy, aby używać ich razem)

6

Zgłoś publikację

Dodaj linki do publikacji na swoim koncie bonprix klikając "Zgłoś publikację"

 

 


Dołącz do nas


Masz pytania, napisz do nas: bloggers@bonprix.pl#bonprixitsme

Najczęściej zadawane pytania

Program #bonprixbloggers to forma współpracy z twórcami internetowymi skupionymi wokół tematyki modowej i lifestylowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: #bonprixbloggers

Do programu #bonprixbloggers zapraszamy osoby, które tworzą treści internetowe o tematyce moda i lifestyle. Warunkiem koniecznym jest prowadzenie bloga, konta na Instagramie lub kanału na YouTube dłużej niż 6 miesięcy. Zgłoszenia są weryfikowane pod kątem jakości postów i zdjęć, zasięgów, wiarygodności profilu oraz zaangażowania w prowadzenie bloga i kont w social media.

Tak, jeśli prowadzisz konto na Instagramie o tematyce modowej i lifestyle możesz się zgłosić do programu #bonprixbloggers

Tak, jeśli prowadzisz kanał na You Tube o tematyce modowej i lifestyle możesz się zgłosić do programu #bonprixbloggers

Jako uczestnik programu dostajesz od nas bon na zakupy, który możesz zrealizować w sklepie bonprix.pl. Wybierasz ubrania i dodatki, które potem wykorzystujesz w stylizacjach, a następnie prezentujesz w swoich kanałach. Wybrane stylizacje pochodzące z Instagrama i prawidłowo otagowane, mogą się znaleźć dodatkowo na naszej stronie #bonprixitsme. Dokładne informacje na czym polega program znajdziesz tutaj: #bonprixbogglers

Zasady udziału w programie zostały opisane na stronie #bonprixbloggers