bonprix jest międzynarodową firmą odzieżową, wchodzącą w skład koncernu OTTO Group z siedzibą w Hamburgu. Prowadzimy działalność w największych krajach w Europie, Rosji oraz Ameryce Północnej i Południowej, m.in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Szwajcarii oraz Rosji.

W Polsce jesteśmy obecni od 1991 r. 

Oprócz sklepu internetowego, nośnikiem naszej oferty jest katalog, który można przeglądac online na stronie: katalog. Część katalogów trafia do sprzedaży za pośrednictwem Poczty Polskiej, Ruchu i prywatnych kolporterów. Trafiamy do ponad 5 mln domów w całej Polsce.

Zakupy w bonprix są bezpieczne i objęte korzystnym systemem zwrotów i reklamacji. Oferowane artykuły są importowane z całego świata, a coraz większa ich część produkowana jest w Polsce. Proces produkcji przebiega pod ścisłym nadzorem bonprix.

Klientami bonprix są przede wszystkim kobiety, ale proponujemy także artykuły dla mężczyzn i dzieci. Tworzymy modę, która doskonale pasuje do stylu życia naszych klientek.

Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy, drogą pocztową, faksem lub telefonicznie.

 

bonprix Sp. z o.o. 
ul. Lodowa 101
93-232 Łódź

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000114651
NIP 728-013-24-90
Kapitał zakładowy 19 040 000 zł