W bonprix za zamówienie możesz zapłacić w wygodny dla Ciebie sposób.

  1. Przy odbiorze - zapłacisz za zamówienie dopiero odbierając przesyłkę. Przygotuj odpowiednią sumę pieniędzy jeżeli wybrana metoda dostawy umożliwia wyłącznie płatność gotówką.
  2. Kartą płatniczą - akceptujemy płatności kartami VISA, MasterCard, American Express, DINERS Club International, Discover. Po potwierdzeniu zamówienia w kolejnym kroku poprosimy Cię o wprowadzenie danych z Twojej karty płatniczej. Twój bank, który wydał kartę może poprosić Cię o dodatkową autoryzację transakcji. W przypadku zwrotu artykułów realizujemy zwrot na kartę. Ze względów bezpieczeństwa kartami można płacić tylko za zamówienia internetowe. Bonprix nie przetwarza i nie przechowuje danych karty płatniczej.
  3. PayU - natychmiastowy przelew online z rachunku w Twoim banku. Lista dostępnych banków wyświetli się w kolejnym kroku po potwierdzeniu zamówienia. Twój bank może poprosić Cię o zalogowanie do Twojego konta. W przypadku zwrotu artykułów zwrot środków realizowany jest na konto bankowe z którego dokonano płatności. Ze względów technicznych płatność PayU możliwa jest wyłącznie dla zamówień internetowych. Bonprix nie przetwarza i nie przechowuje danych służących do autoryzacji transakcji w Twoim banku.