Dla polecającego

Poleć bonprix znajomym i cieszcie się wspólnie z korzyści

Jesteś Fanem bonprix? Poleć nas swoim przyjaciołom!

W podziękowaniu za każdego pozyskanego klienta otrzymasz od nas bon o wartości 20 zł, a nowo pozyskanemu klientowi podarujemy zniżkę na kolejne zamówienie!

Twoja premia:

...

Jak to zrobić?

Po zalogowaniu na konto, w zakładce „Poleć znajomym“ podaj adres e-mailowy poleconej osoby, która nie jest jeszcze klientem bonprix. Osoba ta otrzyma od nas email z linkiem oraz instrukcją prowadzącą krok po kroku do wyboru premii.

Po odebraniu zamówienia przez nowego klienta, otrzymasz automatycznie bon o wartości 20 zł, dodany do Twojego konta w bonprix. Wartość bonu zostanie odjęta od kwoty następnego zamówienia, bon jest ważny 6 miesięcy od daty otrzymania.

 

Dla nowego klienta

Jak otrzymać premię?

Aby skorzystać z premii dla nowego klienta wejdź na stronę bonprix poprzez link otrzymany w zaproszeniu i złóż zamówienie za min. 120zł. Następnie wybierz dla siebie premię w postaci bonu na kolejne zakupy.

Twoja premia:

...

Bon zostanie dopisany do Twojego konta po potwierdzeniu statusu nowego klienta bonprix, jeśli składałeś już zamówienie w naszym sklepie, nagroda dla nowych klientów nie zostanie przyznana.

Wypłata równowartości premii w gotówce nie jest możliwa.

 

Jak skorzystać z premii z katalogu?

Jeśli posiadasz kod premiowy z katalogu, poleć swojemu znajomemu, żeby użył go w koszyku składając swoje pierwsze zamówienie w bonprix. Po aktywacji kodu wyświetli się strona, na której nowy klient musi podać dane osoby polecającej, abyście oboje mogli otrzymać premiowy bon.

Kod premiowy z katalogu można także zrealizować składając zamówienie telefoniczne pod numerem 42 649 49 49. Kod z katalogu należy podać na początku rozmowy, przed przystąpieniem do składania zamówienia.

Warunki otrzymania premii:

  • Nowy klient to osoba, która nie zamawiała dotychczas w bonprix.
  • Minimalna wartość zamówienia nowego klienta wynosi 120zł.
  • Nowy klient nie mieszka pod jednym adresem z klientem polecającym.
  • W przypadku nieodebrania zamówienia przez nowego klienta, nie zostanie nadany bon dla klienta polecającego.
  • Otrzymany w zaproszeniu link aktywacyjny jest indywidualny, ważny wyłącznie dla osoby, która otrzymała zaproszenie. Udostępnienie go osobom trzecim może spowodować utratę ważności promocji.
  • Promocja nie łączy się z innymi kodami promocyjnymi.