Jak skorzystać z premii z katalogu?

Jeśli posiadasz kod premiowy z katalogu, poleć swojemu znajomemu, żeby użył go w koszyku składając swoje pierwsze zamówienie w bonprix. Po aktywacji kodu wyświetli się strona, na której nowy klient musi podać dane osoby polecającej, abyście oboje mogli otrzymać premiowy bon.

W podziękowaniu za każdego pozyskanego klienta otrzymasz od nas bon o wartości 20 zł, a nowo pozyskanemu klientowi podarujemy zniżkę na kolejne zamówienie!

Kod premiowy z katalogu można także zrealizować składając zamówienie telefoniczne pod numerem 42 649 49 49. Kod z katalogu należy podać na początku rozmowy, przed przystąpieniem do składania zamówienia.

Bon zostanie dopisany do Twojego konta po potwierdzeniu statusu nowego klienta bonprix, jeśli składałeś już zamówienie w naszym sklepie, nagroda dla nowych klientów nie zostanie przyznana.

Po odebraniu zamówienia przez nowego klienta, otrzymasz automatycznie bon o wartości 20 zł, dodany do Twojego konta w bonprix. Wartość bonu zostanie odjęta od kwoty następnego zamówienia, bon jest ważny 6 miesięcy od daty otrzymania.

Wypłata równowartości premii w gotówce nie jest możliwa.

Warunki otrzymania premii:

  • Nowy klient to osoba, która nie zamawiała dotychczas w bonprix.
  • Minimalna wartość zamówienia nowego klienta wynosi 120 zł.
  • Nowy klient nie mieszka pod jednym adresem z klientem polecającym.
  • W przypadku nieodebrania zamówienia przez nowego klienta, nie zostanie nadany bon dla klienta polecającego.
  • Promocja nie łączy się z innymi kodami promocyjnymi.