Spodnie chłopięce loose-fit

Spodnie chłopięce loose fit

14 Produktów
Filtrowanie i sortowanie

Spodnie chłopięce loose fit

Zaproś do swojej szafy spodnie loose fit i zapomnij o modowych wpadkach. Zabaw się modą - ten fason pasuje do wszystkiego!

Loose fit od lat na topie

Szeroki fason spodni od lat króluje wśród mody męskiej. Jeśli kiedykolwiek kupiłeś spodnie i czułeś dyskomfort podczas poruszania się, ucisk w kolanach czy obciśnięte łydki, tym razem możesz o tym raz na zawsze zapomnieć. Loose-fit gwarantuje pełną swobodę ruchów, a jednocześnie wyszczupla sylwetkę i współtworzy modny look. Odnajdziesz je w różnych odsłonach:

  • Straight – prosty krój
  • Tapered – zwężane ku dołowi
  • Bootcut – subtelnie rozszerzane od kolan w dół
  • Flare – znacznie rozszerzane na dole

Dla kogo loose fit?

O dziwo luźny fason tych spodni nie gwarantuje uniwersalnego dopasowania do każdego typu figury. Choć ukrywa on sporo niedoskonałości, źle dobrany potrafi je znacząco podkreślić. 

Jeśli posiadasz mocno zbudowane uda, doskonałym modelem będzie loose & narrow, czyli szerokie spodnie zwężane subtelnie od kolan w dół. Wybierając prosty krój (czyli szeroki w każdym miejscu), poszerzymy nienaturalnie sylwetkę i zaburzymy proporcje.

Posiadacze większego brzuszka powinni przede wszystkim zapomnieć o wpuszczaniu koszuli w spodnie. Gdy zrezygnują z tego błędu, fason loose będzie układał się na nich perfekcyjnie.

Loose fit zawsze i wszędzie

Ogromną zaletą tego rodzaju spodni jest ich uniwersalny charakter. W zależności od tego, jaki materiał wybierzemy, spodnie sprawdzą się w rozmaitych okolicznościach. Dla mężczyzn liczy się jednak przede wszystkim to, że pasują do większości ubrań oraz butów, dlatego mamy gwarancję, że modowa wpadka nam nie grozi.

Decydując się na jeansy, powinniśmy pamiętać o zasadzie koloru. Jasne dżinsy to model bardziej młodzieżowy. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby nowe spodnie pasowały na wiele okazji, wybierz ciemniejszy dżins lub wersję materiałową.

Nie czekaj i odważ się na spodnie loose-fit. Wyszczuplij sylwetkę, uniknij modowej wpadki i nie pozwól oderwać od siebie kobiecych spojrzeń!