Torebki z kieszeniami

Torebki z kieszeniami

3 Produktów

Torebki z kieszeniami

Kieszenie są nie tylko praktyczne, ale również modne! Potraktuj je jako designerski element stylizacji lub podkreśl kształty w spodniach z odpowiednio dopasowanymi kieszeniami. 

Kieszeń – praktyczna i nie tylko!

Kieszenie postrzegane są przez nas z reguły jako praktyczny i funkcjonalny element stroju. Wrzucamy do nich telefon, portfel czy drobne gadżety. Kieszeń może być też modną ozdobą, która sprawi, że nasza stylizacja będzie oryginalna.

"Wymodeluj się" z kieszeniami

Kieszenie mają również inne zalety. Jako element spodni mogą podkreślić walory sylwetki i pozwalają zapomnieć o kompleksach. Z reguły szukając idealnych jeansów, nie zwracamy uwagi na kieszenie. To duży błąd, ponieważ odpowiedni kształt perfekcyjnie wymodeluje pośladki i ukryje mankamenty figury.

Jakie kieszenie wybrać?

Posiadaczki krągłości powinny wyjątkowo uważnie wybierać model jeansów. Im mniej dodatkowych elementów tym lepiej, ponieważ kieszenie przykuwają uwagę i optycznie dodają objętości. Jest to więc doskonała alternatywa dla kobiet o chłopięcej figurze. Mogą one dodać sobie kształtów i wymodelować seksowne wcięcie w talii.  Typowe "gruszki" powinny stawiać na gładkie kieszenie, które nieco zmniejszą pupę.

Panie o długich nogach i proporcjonalnych kształtach nie muszą natomiast przejmować się rodzajem kieszeni.

Kieszenie to modny element spodni, kurtek czy bluz. W niektórych sezonach to one wiodą prym na wybiegach i są głównym elementem stylizacji. Parka z wielkimi kieszeniami, jeansy z ozdobną kieszonką, bluza kangur z kieszenią na środku. Sama zdecyduj, w jakiej postaci wykorzystasz kieszenie w swoich stylizacjach!