Co motywuje Was w bonprix?

Tell me

Pragniemy zachwycić naszą modą klientki na całym świecie i z ogromną pasją realizujemy ten cel.

bonprix jest międzynarodową firmą odzieżową z siedzibą w Hamburgu. Przenosimy najnowsze trendy ze światowych wybiegów do codziennej mody oferując inspirujące kolekcje na różne okazje, w różnych stylach i rozmiarach. Pięć marek własnych i co miesiąc nowa kolekcja to powody, dla których nasi klienci odwiedzają nas w naszych międzynarodowych sklepach internetowych oraz sklepach stacjonarnych w Niemczech, lub też oglądają nasze katalogi, by regularnie odkrywać nowości w bonprix.

Model, który się sprawdza: bonprix należy do 10 wiodących sklepów internetowych w Niemczech (źródło: „E-Commerce-Markt Deutschland 2015“ von EHI Retail Institute / Statista). Ale także na arenie międzynarodowej odnosimy sukcesy działając na chwilę obecną już w 29 krajach w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej. Tym samym bonprix należy do grona przedsiębiorstw o najwyższych obrotach w Otto Group. Sukces, który zawdzięczamy około 4000 pracowników na całym świecie i wszystkim naszym zadowolonym klientom.

Tell me more...

Kliknij na pytanie, by dowiedzieć się więcej o naszej marce i modzie, naszym modelu przedsiębiorstwa i ludziach za szyldem bonprix.

Co czyni bonprix wyjątkowym?Moda i marka
Co jest waszym przepisem na sukces?Model biznesowy
Kto pracuje w bonprix?Prawdziwi ludzie
do góry