Kąpielówki

Kąpielówki Plus size

12 Produktów
Wybrany filtr:
Filtrowanie i sortowanie

Kąpielówki Plus size

W stylu suferskim, a może dopasowane i komfortowe? Męskie kąpielówki są idealne na plażę, rozgrywkę w siatkówce plażowej czy jako strój sportowy. Swoboda ruchu i pełen komfort gwarantowane!

Choć wydawać by się mogło, że wybór męskich kąpielówek nie jest zbyt trudny, w szerokiej gamie strojów kąpielowych można przebierać w stylach i fasonach. Jak więc wybrać te idealne, najlepiej układające się na męskiej posturze, jednocześnie gwarantujące komfort i swobodę?

Męskie kąpielówki w stylu szortów

Wydawać by się mogło, że to najbardziej uniwersalny model. Oprócz pływania, idealnie sprawdzają się jako uniwersalny strój plażowy z męskim t-shirtem, w którym można zarówno pograć w siatkówkę, jak i opalać się na piasku.

Dopasowane spodenki kąpielowe

Wykonane z elastycznej tkaniny, lekko przylegające idealnie nadadzą się do uprawiania sportów wodnych i innych aktywności na plaży. Z każdym ruchem dopasowują się do ciała i zapewniają pełen komfort. Najlepiej sprawdzą się u panów o wysportowanej budowie, ponieważ dobrze podkreślają kształty sylwetki. U mężczyzn z większym brzuszkiem, mogłyby go jedynie nieumyślnie podkreślać.

Design kąpielówek przede wszystkim!

Jeśli już podejmiemy decyzję o tym, jaki fason będzie dla nas najlepszy, warto zastanowić się nad kolorystyką i wzorami kąpielówek. Na plaży nie ma w końcu żadnych modowych ograniczeń, więc bez obaw możemy dać się ponieść fantazji i założyć wielokolorowe modele o różnorodnych wzorach. Jedyne na co powinniśmy zwrócić uwagę to dobór kolorów do naszej karnacji. Przy opalonej skórze świetnie sprawdzą się ciemne odcienie, natomiast u jasnych blondynów lepiej będą prezentować się fasony o jasnych barwach.

Decydując się na kąpielówki, zastanów się przede wszystkim nad tym, w jakim celu będziesz ich używać oraz jaki typ budowy posiadasz. Podczas aktywności fizycznych lepiej sprawdzą się obcisłe modele, jednak podkreślą one znacząco wszelkie mankamenty ciała. Z kolei kąpielówki w formie spodenek dają dużą swobodę i pasują do każdego typu męskiej sylwetki. 

Komfortowe i stylowe - takie właśnie powinny być męskie kąpielówki. Luźne i przewiewne, czy dopasowane i elastyczne? Znajdź najbardziej odpowiedni model, dobierz do tego pasujące klapki plażowe i ciesz się wakacyjnym lookiem i komfortem.