Klub bonprix

Klub bonprix

Klub

Klubowicze płacą mniej! Dołącz i zyskaj 10% stałego rabatu przez cały okres członkostwa.

 

Dlaczego warto się zapisać?

 • Klub bonprix to usługa skierowana specjalnie do osób, które chcą robić zakupy na korzystnych warunkach i w atrakcyjnych cenach. Przystępując do Klubu bonprix otrzymujesz 10% RABATU na KAŻDE zamówienie i BONY PREZENTOWE
 • Rabat Klubowy 10% łączy się z kodami rabatowymi i wyprzedażami, które aktualnie obowiązują w sklepie bonprix.
 • W okresie członkostwa w Klubie możesz otrzymać dodatkowy bon zakupowy do 100 zł! Im więcej kupujesz, tym wyższy bon zostanie przypisany do Twojego konta!

Jak przystąpić do Klubu?

 1. Do Klubu możesz przystąpić podczas składania zamówienia.
 2. Wystarczy, że zaznaczysz odpowiedni checkbox w podsumowaniu zamówienia.
 3. Rabat 10% i opłata klubowa zostaną uwzględnione w podsumowaniu zamówienia.

Ile to kosztuje?

Półroczna opłata klubowa to 39,99 zł (naliczana wraz z pierwszym zamówieniem). Po upływie 6 miesięcy możesz ponownie przystąpić do Klubu.

 

Dodatkowe informacje

 • Masz możliwość wypisania się z Klubu w dowolnej chwili – telefonicznie, mailowo lub poprzez wysłanie pisemnego zgłoszenia.
 • Bon zakupowy jest przyznawany za zakupy zrobione w czasie aktywnego członkostwa w Klubie.
 • Za zamówienia złożone w okresie od stycznia do czerwca bony zostaną przyznane w sierpniu (rabat ważny do 31.12). Za zamówienia złożone od lipca do grudnia - zostaną przyznane w lutym (rabat ważny do 30.06).
 • Bierzemy pod uwagę wartość wszystkich zamówionych towarów, po potrąceniu wartości zwrotów. Bon zostanie automatycznie przypisany do konta klienta w bonprix.
 • Wysokość bonu jest uzależniona od wartości zakupów w okresie rozliczeniowym. Dla kwoty 600 zł wysokość bonu to 20 zł, 900 zł = 40 zł, 1200 zł = bon 60 zł, 1500 zł = bon 80 zł, 1800 zł = 100 zł

Najczęściej zadawane pytania

Klub bonprix to dodatkowe 10% rabatu na każde zamówienie złożone w czasie, gdy jesteś aktywnym Klubowiczem. Rabat łączy się z innymi promocjami i kodami rabatowymi. Ponadto, raz na pół roku możesz uzyskać do 100 zł bonu na zakupy w bonprix.

Klubowicze ponoszą opłatę 39,99 zł za każde 6 miesięcy bycia w Klubie. Opłata Klubowa uprawnia do 10% zniżki w każdym zamówieniu złożonym w tym czasie.

Możesz zrezygnować z Klubu w dowolnym momencie, wystarczy poinformować o tym mailowo lub telefonicznie nasze Biuro Obsługi Klienta.