Opinie produktowe

Opinie Produktowe

 

Opinie

 

Dziel się opiniami o produktach

  • Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Dodając swoją opinię o zakupionych produktach dajesz nam znać, czy produkt spełnił Twoje oczekiwania i pomagasz innym dokonać dobrego wyboru!
  • Dzięki opiniom o produktach możesz też korzystać z doświadczeń innych klientów. Dlatego, jeżeli otrzymałaś/eś już zamówiony produkt i chcesz zamieścić opinię na jego temat, zapoznaj się z poniższymi zasadami.

Dodawanie opinii

1. Opinię o zakupionych produktach możesz dodać na swoim koncie w zakładce "Zamówienia do oceny"
2. Wszystkie opinie w sklepie są zweryfikowane zakupem, co oznacza, że możesz dodać opinię wyłącznie do zamówionych przez siebie artykułów.
3. Opinia pojawi się na stronie produktu po zaakceptowaniu przez moderatora. Może to potrwać kilka dni roboczych.

Regulamin wystawiania opinii

Aby Twoja opinia mogła pomóc innym Klientom w wyborze produktu, przy jej pisaniu kieruj się poniższymi wytycznymi.

 

Opinie publikowane:

Opinie niepublikowane:

Oceniają właściwości lub funkcjonalności danego produktu
Zawierają uwagi dotyczące naszego serwisu i obsługi
Oceniają dopasowanie produktu, materiał, jakość wykonania
Zawierają dane osobowe, jak numer telefonu, adres e-mail lub zawierają odnośniki do innych źródeł
Nie są oparte wyłącznie o zdjęcie lub opis produktu
Nie zawierają opinii o produkcie, nie odnoszą się do opiniowanego produktu
Oceniają rozmiar produktu w stosunku do Twojej sylwetki. Pomocne dla innych Klientów jest podawanie swoich wymiarów
Zawierają treści obraźliwe i wulgaryzmy. Zawierają treści faszystowskie, rasistowskie, antysemickie, wrogie cudzoziemcom lub inne politycznie radykalne wyrażenia
Odnoszą się do produktu, a nie do innych opinii. Przy dużej ilości komentarzy nawiązania mogą stać się niezrozumiałe
Są napisane niezgodnie z zasadami polskiej pisowni i gramatyki do tego stopnia, że stają się nieczytelne

 

Warunki wysyłania opinii

  • Wszystkie przesłane opinie stają się wyłączną własnością bonprix. Zastrzegamy sobie prawo do skracania lub zmiany przesłanych opinii, o ile nie zmienia to ich sensu oraz do niepublikowania lub usuwania opinii niezgodnych z regulaminem
  • Wysyłający opinię wyraża zgodę na ich, nieograniczone czasowo ani miejscowo, wykorzystywanie i gwarantuje, że opinie te są wolne od wpływu osób trzecich.
  • Nie ma możliwości wystąpienia z roszczeniami prawnymi dotyczącymi wynagrodzenia w jakiejkolwiek formie.

Najczęściej zadawane pytania

Opinie do zakupionych produktów możesz dodać po zalogowaniu do Mojego Konta w zakładce "Zamówienia do oceny". Jeśli subskrybujesz nasz newsletter, otrzymasz też maila z prośbą o wystawienie opinii. Opinie można dodawać wyłącznie przez Konto Klienta, można ocenić tylko zakupione przez siebie produkty.

Produkty do oceny pojawią się na Twoim koncie 8 dni po nadaniu przesyłki i będą dostępne do oceny przez 30 dni. Jeśli subskrybujesz nasz newsletter, wyślemy Ci także maila z prośba o ocenę zakupionych produktów. Aby dodać opinię zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki „Zamówienia do oceny”. Przed jej dodaniem zapoznaj się z naszymi wytycznymi: tutaj

Opinie podlegają moderacji co oznacza, że od momentu dodania opinii do jej opublikowania może upłynąć kilka dni. Zastrzegamy sobie prawo do nieopublikowania opinii w niektórych sytuacjach. Sprawdź nasze wytyczne: tutaj

Pokazujemy w serwisie wyłącznie opinie zweryfikowane zakupem, dla których mamy 100 % pewności, że klient otrzymał produkt, który opiniuje, mógł na żywo poznać jego właściwości i rzetelnie je ocenić. Czytając opinie w naszym serwisie możesz mieć pewność, że nie zostały napisane bez znajomości produktu. Z tego powodu opinie mogą być dodawane tylko przez zarejestrowanych użytkowników w Moim Koncie.