Na meble

Pokrowce na meble

16 Produktów
Filtrowanie i sortowanie

Pokrowce na meble

Potraktuj pokrowce na meble jako formę dekoracji i zaszalej z aranżowaniem wnętrz! Odnów ukochaną sofę i fotele, uchroń je przed zniszczeniem i zmień oblicze całego M!

Chcesz ochronić swoją sofę przed ubrudzeniem? A może znudził Ci się wystrój swojego wnętrza? Pokrowce na sofę i fotele to doskonała altenratywa dla tych, którzy chcą uchronić meble przed zniszczeniem, jak i dla miłośników wystroju wnętrz.

Stare i obdrapane krzesło? A może niedająca się wyprać kanapa? Po co kupować nową, skoro mimo złego stanu wizualnego, nigdy nie siedziałeś na wygodniejszej sofie? Wystarczy wybrać pokrowiec i dać ukochanemu meblu nowe życie.

Design pokrowców przede wszystkim!

Przestarzałe i zniszczone, czy staromodne, niepasujące do reszty? Spośród szerokiej gamy wzorów i kolorów dobierz idealną fakturę i nałóż na stare fotele, nowe, modne pokrowce. Oprócz tego, że ukryjemy zabrudzenia i inne mankamenty, możemy nadać charakteru całemu pomieszczeniu.

Twój salon zaczął wydawać Ci się nudny i monotonny? Co gorsza dekoracje i design w nim kojarzą Ci się z poprzednią epoką? Generalny remont? - kto ma na to czas? Oto kilka kroków, które w kilka chwil odmienią Twoje cztery kąty nie do poznania:

1.       Porządki, porządki, jeszcze raz… Porządki!

Zacznij on dokładnej selekcji rzeczy w pokoju. Zeschnięty, zasuszony bukiet, który dostałaś od męża na zeszłoroczne walentynki? - zrób mu zdjęcie i pożegnaj się z nim. Pięć wazonów na jednej półce? Zorganizuj jedną szafkę na różnego rodzaju bibeloty, a na wierzchu pozostaw tylko najważniejszą i najatrakcyjniejszą część z nich. Domowe dekoracje są wyjątkowym elementem każdego z mieszkań, jednak ich nadmiar wywołuje jedynie nieporządek i bałagan.

2.       Jedna ściana pomarańczowa, druga w odcieniach żółci, a Ty zastanawiasz się, kto pięć lat temu podjął taką decyzję? Po zrobieniu porządków, zrób sobie jeden dzień wolny od pracy i… przemaluj tę feralną kompozycję. Wybierz odcienie neutralne, a jednocześnie modne o każdej porze – cafe latte, delikatny beż, a może biel lub szarość?

3.       Porządek, pomalowane ściany i… te nieszczęsne meble. Wystarczy spośród różnorodnych wzorów wybrać pokrowce na krzesła czy kanapę. Jeśli wybrałeś jasny kolor ścian, zdecyduj się na ciemniejsze wersje – nie będą się aż tak brudzić, a jednocześnie skontrastują z nowym designem pomieszczenia.

4.      Świeżość i naturalność! Po zakończeniu generalnej metamorfozy wnętrza, wpuść do pokoju trochę słońca. Powieś nowe firanki, a na sam koniec postaw na środku stołu wazon z pięknymi, świeżymi kwiatami.

5.       E’voila! Nasz pokój jest nie do poznania!

Pokrowce do sypialni

W szerokiej ofercie pokrowców, znajdziesz również specjalne podkłady pod prześcieradło. Nakładając je specjalną gumką na materac, ochronisz go przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i zniszczeniem. Zapewniają one zachowanie higieny w Twoim łóżku na długi czas.

Szukając najbardziej odpowiednich pokrowców na krzesła czy kanapę, sugeruj się designem całego pomieszczenia oraz funkcjonalnością. Jeśli wiesz, że będą często używane, wybierz brązowe pokrowce lub o innych stonowanych kolorach. 

Prostą zmianą pokrowców możemy zmienić charakter całego M! Nie bój się eksperymentów i zaszalej z aranżowaniem wnętrz!