Pokrowce na meble do salonu

15% rabatu! Tylko do 29.09.2022! Kod akcji: 9299

15% rabatu! Tylko do 29.09.2022! Kod akcji: 9299

Pokrowce na meble do salonu

Nic nie jest lepszą wizytówką pięknego, schludnego domu niż perfekcyjny, zadbany salon. Wybierz stylowe dekoracje i zaaranżuj pokój marzeń!

Salon na warsztat

Salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. Serce każdego mieszkania, w którym z reguły spędzamy najwięcej czasu i możemy cieszyć się nim w gronie najbliższych. Miejsce spotkań ze znajomymi, relaksu, pokój przejściowy – u każdego pełni inną rolę, jednak co najważniejsze, aby spełniał swoją rolę w 100%, jego aranżacja musi być satysfakcjonująca dla domowników. Nie ma przecież nic lepszego niż pięknie urządzone M, w którym z uśmiechem spędzamy wspólne wieczory.

Jakie kolory do salonu?

Wybierając zasłony, firany, narzuty czy nawet kolor ścian, często zastanawiamy się na bazie jakich kolorów należy stworzyć salonową aranżację. Nie mogą to być przypadkowo połączone ze sobą kolory, a dobrze przemyślana kompozycja. Skupmy się na kolorze okien, posadzki, czy ścian. Łatwiejszą alternatywą będzie zestawienie barw w tej samej tonacji np. beżów czy bieli. Jeśli chcemy wprowadzić kontrastujące elementy, róbmy to świadomie. Kolor musi pasować, do tego, który przeważa w całym pomieszczeniu.

Możemy więc postawić na dekoracje w jednym kolorze i do nich dopasować narzutę na sofę lub zasłony. Pamiętajmy też, że kontrast powinny stanowić pojedyncze elementy i wszystkie powinny być w tym samym charakterze. Jeśli pomieszamy style, kolory i "napchamy" wiele różnorodnych dodatków, zamiast relaksującej harmonii, otrzymamy nieestetyczny chaos.

Salon wizytówką domowników

Najpiękniejsze wnętrza to takie, które oddają charakter i osobowość domowników. Wprowadź do salonu pamiątki z podróży, wspólne zdjęcia, a kolor ramek dopasuj do dywanika spod sofy. Pięknie prezentują się również ozdobne lampki. Ciepłe i subtelne światło tworzy przytulny nastrój.

Ważną rolę odgrywają również tekstylia. Kompozycja firany i zasłony, piękna narzuta lub koc, niedbale zarzucona na kanapę czy modny obrus, na którym stawiasz kieliszek ulubionego wina.

Zaaranżuj swój salon i spędzaj wyjątkowe chwile w gronie najważniejszych dla Ciebie osób!