Koszule i koszulki chłopięce z kołnierzem

15% rabatu! Tylko do 29.09.2022! Kod akcji: 9299

15% rabatu! Tylko do 29.09.2022! Kod akcji: 9299

Koszule i koszulki chłopięce z kołnierzem

Kołnierzyki nigdy nie wychodzą z mody. Zabłyśnij na imprezie w jego cekinowej odsłonie, a klasyczną biel pozostaw na eleganckie wyjście.

Kołnierzyki zawsze w modzie

Kołnierz to element, który często spotykamy w różnych stylizacjach. Charakterystyczny w męskiej garderobie, coraz częściej zdobi również kobiecy look. U panów kołnierzyki najczęściej spotykamy w dwóch odsłonach – w koszulach oraz w koszulkach polo. Dziś możemy spotkać również koszule męskie bez kołnierzyka, jednak takie modele są dosyć oryginalne i wymagające względem dopasowania do reszty stroju. Poza tym kobiety kochają klasyczne męskie koszule, a to przecież ich zaleta numer jeden, prawda Panowie?

Kołnierzyk w damskiej odsłonie

Najbardziej charakterystyczny a zarazem uniwersalny jest biały kołnierzyk. Świetnie prezentuje się np. w zestawieniu białej koszuli z klasycznym sweterkiem. Zapięty na ostatni guzik świetnie prezentuje się ze stylem college, ale i również w formie wyjątkowo kobiecej z dopasowaną spódnicą ołówkową oraz subtelnymi czółenkami.

Równie dobrze zaprezentują się koszule w kratę czy np. w kwiatki. Warto wybrać jednak taki wzór, który idealnie skomponuje się z całym strojem.

Modnie w ozdobnym kołnierzyku

Kto powiedział, że kołnierzyk to wyłącznie prosty krój, jednolity kolor lub subtelny wzorek? Światowi projektanci na swoich pokazach przekonują, że kołnierzyk może być oryginalną ozdobą, a czasem i clou całej stylizacji. Wystarczy wybrać kołnierzyk haftowany lub ze specjalnymi aplikacjami.  Wybierz taki z oryginalnymi dżetami, z cekinami a nawet ozdobnymi spinkami. Zabaw się modą i zamień kołnierzyk w modowe cacko. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni!