Kurtki i płaszcze dziewczęce wodoodporne

Kurtki i płaszcze dziewczęce wodoodporne

Nie daj się pogodzie i korzystaj z życia nawet podczas oberwania chmury! Ubierz kurtkę wodoodporną i inne przeciwdeszczowe dodatki i pokonaj wielkie ulewy!

Wodoodporne ubrania - bezwzględne must have

Za oknem ulewa, szaro i ponuro, a Ty bezczynnie siedzisz w domu, ponieważ nie chcesz kolejny raz moknąć i marznąć? Katar i gorączka to ostatnie rzeczy, których chciałbyś się aktualnie nabawić? Jest na to prosta metoda – wystarczy wybrać w pełni wodoodporne ubrania, dopasować do tego wodoodporne buty i przestać przejmować się warunkami atmosferycznymi.

Jakie są wodoodporne ubrania?

Specjalne materiały, z których uszyte są kurtki czy spodnie wodoodporne zapewniają przede wszystkim pełną nieprzemakalność, dlatego też nie musimy obawiać się nawet obfitego deszczu. Wybieraj więc kurtki i płaszcze wodoodporne ze szczelnymi szwami i mankietami z możliwością ściągania.

Ważny jest również stopień oddychalności, ponieważ szczelne i odporne na deszcz membrany, muszą jednocześnie oddawać wilgoć i zapewnić skórze pełną przewiewność. Wystarczy znaleźć ubrania ze strefami wentylacyjnymi lub po prostu przewiewną podszewką.

Z racji tego, że w większości wodoodporne ubrania wykorzystywane są w trudnych, często ekstremalnych warunkach, istotna jest swoboda ruchów. Kroje dostosowane są do ciągłego ruchu, a dodatkowe wstawki czy ściągacze dopasują strój do Twojego ciała.

Wodoodporne ubranka dla dzieci

To, że dla większości dorosłych deszcz staje się przeszkodą do załatwiania codziennych spraw, wcale nie oznacza, że dzieci również nie pałają do niego miłością. Zabawy w kałużach to jedno z ulubionych zajęć maluszków. Wystarczy zaopatrzyć się w modne, kolorowe kalosze oraz ładną kurteczkę. Dziewczęce kurteczki to z reguły piękne, różowe lub kolorowe barwy połączone z wzorami w formie kwiatów czy gwiazdek. Mali panowie uwielbiają z kolei kurteczki chłopięce z postaciami z bajki. Ulubiony bohater to powód do dumy!

Wybierając dziecięcą kurtkę wodoodporną ważne są detale, takie jak np. odblaski. Dzięki temu szare i ciemne dni malec będzie widoczny na drodze. Oprócz funkcjonalnych aspektów, które zapewniają pełen komfort, każde dziecko musi oczywiście być bezpieczne, a przy tym modnie wyglądać.

Zaopatrz siebie i swoich najbliższych w wodoodporne ubrania i cieszcie się komfortem nawet w strugach deszczu!