Męskie buty sportowe sznurowane

15% rabatu! Tylko do 29.09.2022! Kod akcji: 9299

15% rabatu! Tylko do 29.09.2022! Kod akcji: 9299

Męskie buty sportowe sznurowane

Modne sznurowanie to nie tylko stylowy dodatek, ale pełen komfort, dzięki idealnemu dopasowaniu do ciała. Odkryj nowe oblicze sznurówek!

Sznurowane zawsze na topie!

Bardzo praktyczne sznurowane modele butów to jednocześnie jeden z najgorętszych trendów. Sznurówki stały się bowiem nie tylko sposobem zapinania obuwia, ale również modną ozdobą.

Kilka lat temu dokonano odkrycia nowego oblicza sznurówek. Klasyczne i nieskomplikowane zamieniły się w gumowe, silikonowe, sportowe, a nawet jaskrawe i wzorzyste modele. Choć jeszcze niedawno zastępowane były rzepami i suwakami, dziś widoczne są we wszystkich gablotach sklepów obuwniczych.

Buty ze sznurowadłami

Jeśli nie lubisz skomplikowanych rozwiązań i najchętniej wybierasz buty slip-on, Twoje oczekiwania spełnią również fasony sznurowane. Dlaczego? Ponieważ ani trochę nie różnią się względem komfortu zakładania. Aktualnie projektowane obuwie sznurowane, dostosowane jest do stopy tak, abyśmy nie musieli za każdym razem ich rozwiązywać i na nowo wiązać. To od nas zależy, jak mocno zaciśniemy buty.

Oczywistym jest, iż mocne dopasowanie doskonale sprawdza się w butach sportowych. Niespadające ze stopy adidasy to pełen komfort podczas przemierzania kilometrów podczas porannego joggingu, czy wiosennej wspinaczki górskiej.

Sznurówki w każdej szafie!

Nie tylko praktyczne, ale i świetne ozdoby oraz super dodatek do stylizacji. Zastanawiałaś się kiedyś jak stworzyć strój na bazie sznurówek? Jaskrawe, neonowe kolory i dodatek o tym samym odcieniu doda ekstrawagancji i stylu! Zabaw się modą i komponuj szalone stylizacje!