Dołącz do bonprixbloggers

Dołącz do

#bonprixbloggers

Prowadzisz bloga o modzie, zakupach lub o tematyce lifestylowej? Lubisz dzielić się modowymi odkryciami ze swoimi czytelnikami i kochasz to co robisz? Jeżeli chcesz wspólnie z nami zaprezentować swoim czytelnikom produkty bonprix i za darmo otrzymać wybrane przez siebie artykuły, szukamy właśnie Ciebie!

Szukamy osób, które:

prowadzą swojego bloga dłużej niż 6 miesięcy

prowadzą swojego
bloga dłużej niż 6 miesięcy

lubią pisać o modzie i aktywnie działają w social media

lubią pisać o modzie i aktywnie
działają w social media

poruszają tematy modowe na swoim blogu

poruszają tematy modowe
na swoim blogu

dbają o swojego bloga i regularnie go aktualizują

dbają o swojego
bloga i regularnie go aktualizują

Jak dołączyć krok po kroku:

 
1.
Wypełnij formularz

Wypełnij formularz i podaj w nim dane swojego bloga. Jeżeli masz już konto w bonprix - zaloguj się, a jeśli jesteś nowym klientem - załóż konto w sklepie. Konto będzie Ci potrzebne do zamówienia darmowych produktów z naszego sklepu.

 
2.
Weryfikacja

Daj nam kilka dni na weryfikację Twojego zgłoszenia.
Jeżeli je zaakceptujemy, skontaktujemy się z Tobą mailowo.

Podczas weryfikacji zgłoszeń, bierzemy pod uwagę jakość postów i zdjęć oraz zaangażowanie w prowadzenie bloga i kont w social media, a także wiarygodność profilu.

 
3.
Otrzymujesz bon

Po akceptacji Twojego zgłoszenia otrzymasz bon zakupowy, który zostanie przypisany do Twojego konta w sklepie bonprix.

 
4.
Publikacja postów

Wykorzystaj nasze ubrania w swoich stylizacjach i podziel się nimi ze swoimi czytelnikami na blogu oraz w social media. Jeśli prowadzisz konto wyłącznie na Instagramie, wykorzystaj produkty bonprix w min. 2 postach. Opublikuj posty w ciągu 2 tygodni od otrzymania produktów. W postach zamieść bezpośredni link do produktów bonprix, w social media oznacz profil @bonprix i użyj hasztagów #bonprix, #bonprixitsme, #bonprixbloggers, #yesbonprix. (@bonprix, #bonprix oraz #yesbonprix są priorytetowe i prosimy, aby używać ich razem)

 
5.
Powiadom o publikacji

Prześlij nam linki do postów
na adres bloggers@bonprix.pl

 

Zgłaszając się do Programu masz szansę na nawiązanie z nami długotrwałej współpracy. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się mailowo. Kolejne bony mogą być przypisane dopiero po opublikowaniu posta.

 

Wysyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na przekazanie bonprix Sp z o.o. oraz bonprix Handelsgesellschaft mbH praw do publikacji Twoich zdjęć i twojego wizerunku we wszystkich kanałach marketingowych bonprix oraz akceptujesz warunki opisane na tej stronie.

Dołącz do nas

Wyślij zgłoszenie

Masz pytania?
Napisz do nas: bloggers@bonprix.pl

#bonprixitsme