Dołącz do

#bonprixbloggers

Prowadzisz bloga o modzie, zakupach lub o tematyce lifestylowej? Lubisz dzielić się modowymi odkryciami ze swoimi czytelnikami i kochasz to co robisz? Jeżeli chcesz wspólnie z nami zaprezentować swoim czytelnikom produkty bonprix i za darmo otrzymać wybrane przez siebie artykuły, szukamy właśnie Ciebie!

Szukamy osób, które:

prowadzą swojego
bloga dłużej niż 6 miesięcy

lubią pisać o modzie i aktywnie
działają w social media

poruszają tematy modowe
na swoim blogu

dbają o swojego
bloga i regularnie go aktualizują

Jak dołączyć krok po kroku:

 
1.
Wypełnij formularz

Wypełnij formularz i podaj w nim dane swojego bloga. Jeżeli masz już konto w bonprix - zaloguj się, a jeśli jesteś nowym klientem - załóż konto w sklepie. Konto będzie Ci potrzebne do zamówienia darmowych produktów z naszego sklepu.

 
2.
Weryfikacja

Daj nam kilka dni na weryfikację Twojego zgłoszenia.
Jeżeli je zaakceptujemy, skontaktujemy się z Tobą mailowo.

Podczas weryfikacji zgłoszeń, bierzemy pod uwagę jakość postów i zdjęć oraz zaangażowanie w prowadzenie bloga i kont w social media oraz wiarygodność profilu.

 
3.
Otrzymujesz bon

Po akceptacji Twojego zgłoszenia otrzymasz bon zakupowy, który zostanie przypisany do Twojego konta w sklepie bonprix.

 
4.
Publikacja postów

Wykorzystaj nasze ubrania w swoich stylizacjach i podziel się nimi ze swoimi czytelnikami na blogu oraz w social media. Jeśli prowadzisz konto wyłącznie na Instagramie, wykorzystaj produkty bonprix w min. 2 postach. Opublikuj posty w ciągu 2 tygodni od otrzymania produktów. Oznacz profil @bonprix i użyj hasztagów #bonprix, #bonprixitsme, #bonprixbloggers.

 
5.
Powiadom o publikacji

Prześlij nam linki do postów
na adres bloggers@bonprix.pl

 

Zgłaszając się do Programu masz szansę na nawiązanie z nami długotrwałej współpracy. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się mailowo. Kolejne bony mogą być przypisane dopiero po opublikowaniu posta.

 

Wysyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na przekazanie nam praw do publikacji Twoich zdjęć na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych oraz akceptujesz warunki opisane na tej stronie.

Dołącz do nas

Wyślij zgłoszenie

Masz pytania?
Napisz do nas: bloggers@bonprix.pl