Bonprix bloggers

Bonprix kocha modę! 

 

Prowadzisz bloga o modzie, zakupach lub o tematyce lifestylowej? Lubisz dzielić się modowymi odkryciami ze swoimi czytelnikami i kochasz to co robisz? Jeżeli chcesz wspólnie z nami zaprezentować swoim czytelnikom produkty bonprix i za darmo otrzymać wybrane przez siebie artykuły, szukamy właśnie Ciebie!

 

Szukamy osób, które:

  • lubią i potrafią pisać o modzie
  • poruszają tematy modowe na swoim blogu
  • aktywnie działają w social media
  • prowadzą swojego bloga dłużej niż 6 miesięcy
  • dbają o swojego bloga i regularnie go aktualizują

 

Od czego zacząć? 

Wypełnij formularz i podaj w nim dane swojego bloga. Jeżeli masz już konto w bonprix – zaloguj się, a jeśli jesteś nowym klientem – załóż konto w sklepie. Konto będzie Ci potrzebne do zamówienia darmowych produktów z naszego sklepu.

Daj nam kilka dni na weryfikację Twojego zgłoszenia, jeżeli je zaakceptujemy, skontaktujemy się z Tobą mailowo.

Bierzemy pod uwagę jakość postów i zdjęć oraz zaangażowanie w prowadzenie bloga i kont w social media.

 

Jak otrzymać darmowe produkty?

Po akceptacji Twojego zgłoszenia otrzymasz bon zakupowy o wartości kilkuset złotych. Bon zostanie przypisany do Twojego konta w sklepie bonprix.

 

Co dalej?

Wykorzystaj nasze ubrania w swoich stylizacjach i podziel się nimi ze swoimi czytelnikami na blogu oraz w social media. Opublikuj post w ciągu 2 tygodni od otrzymania produktów i prześlij nam link do posta na adres: bloggers@bonprix.pl.

Wysyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na przekazanie nam praw do publikacji Twoich zdjęć na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych oraz akceptujesz warunki opisane na tej stronie.

 

Jak często można dostawać bony?

Zgłaszając się do Programu masz szansę na nawiązanie z nami długotrwałej współpracy. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się mailowo, kolejne bony mogą być przypisane dopiero po opublikowaniu posta.

 

Wyślj swoje zgłoszenie

 

Masz pytania? Napisz do nas: bloggers@bonprix.pl