Z baskinką

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 21.08.2022! Kod akcji: 1251

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 21.08.2022! Kod akcji: 1251

Z baskinką beżowe

Jedna falbana wszyta w okolicach talii potrafi zdziałać cuda. W sukience na wesele czy sylwestra – olśnij wszystkich gości zmysłowymi kształtami i dziewczęcą subtelnością.

Baskinka od wielu lat na wybiegach

Dość kontrowersyjna, jednak od lat utrzymuje się na wybiegach. Baskinka to piękna ozdoba, która urozmaica każdą stylizację, a dodatkowo modeluje naszą sylwetkę.

Fikuśne i radosne. Właśnie takie są ubrania z baskinką. Wyglądają dobrze zarówno na szczupłych paniach o chłopięcej sylwetce, jak i szczęśliwych posiadaczkach krągłych kształtów klepsydry.

Kiedy najlepsza baskinka?

Z praktycznego punktu widzenia, baskinka jest doskonała na wszelkie uroczystości i święta. Dlaczego? Ponieważ z jednej strony dodaje elegancji i szyku, a z drugiej ukrywa wystający brzuszek po świątecznej uczcie.

Względem dopasowania ubrań, baskinka to doskonała alternatywa również do codziennych stylizacji. Wystarczy ubrać dopasowane rurki, a jeśli jest taka konieczność, nakryć bluzkę z baskinką basicową marynarką lub sweterkiem.

Największym bestsellerem jest oczywiście sukienka z baskinką. To klasyk, który powinien być w szafie każdej kobiety. Idealna jako strój do pracy, modna kreacja na specjalne okazje i perfekcyjny must have, dzięki któremu raz na zawsze zapomnisz o "nie mam się w co ubrać".

Znajdź swoją idealną baskinkę!

Oczywiście, aby utrzymać efekt "wow", musimy wybrać odpowiedni fason baskinki. Musi być ona kształtna i subtelna. Pamiętajmy również o naszej sylwetce. Jeśli nie mamy tak długich nóg jak panie z wybiegu, należy uważnie dobrać resztę garderoby, aby pozioma baskinka nie skróciła nam optycznie nóg.

Wybierz więc spódnicę wydłużającą optycznie oraz dopasowaną bluzkę z baskinką. Najlepszym rozwiązaniem są spodnie. Dzięki nim nie będziesz musiała obawiać się o jakiekolwiek optyczne poszerzenia i cieszyć seksownym wcięciem w talii.

Znajdź swoją baskinkę i czuj się w pełni kobieco i stylowo!