Zweryfikowany zakup
rozmiar: 48 (za mały) , kolor: czarny
170/110/98/118 Ogólnie ładna parka, ale dla mnie zbyt obcisła w klatce piersiowej i rękawach. Powinna być trochę luźniejsza. Kolor nie jest to głęboka czerń co akurat mi nie przeszkadza. Wstawki ze skóry są w dobrej czerni. Ogólnie jest niebrzydka, ale do odesłania ze względu na rozmiar.
2025-11-19
Zweryfikowany zakup
rozmiar: 40 (za duży) , kolor: czarny
Płaszcz absolutnie nie jest czarny, wygląda jak sprana czerń, do tego krój płaszcza byłby dobry na bardzo wysoką kobietę, przy wzroście 168 troczek w talii wypada za nisko
2025-10-21
Nie znaleźliśmy żadnych recenzji spełniających podane kryteria
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!
Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu