Długa sukienka z lejącej wiskozy

  • Długa sukienka z lejącej wiskozy • liliowo-biały z nadrukiem • sklep bonprix
  • Długa sukienka z lejącej wiskozy • liliowo-biały z nadrukiem • sklep bonprix
  • Długa sukienka z lejącej wiskozy • liliowo-biały z nadrukiem • sklep bonprix
  • Długa sukienka z lejącej wiskozy • liliowo-biały z nadrukiem • sklep bonprix
  • Długa sukienka z lejącej wiskozy • liliowo-biały z nadrukiem • sklep bonprix
  • Długa sukienka z lejącej wiskozy • liliowo-biały z nadrukiem • sklep bonprix
  • Długa sukienka z lejącej wiskozy • liliowo-biały z nadrukiem • sklep bonprix
[node-product-wishlist]

Długa sukienka z lejącej wiskozy

134,99 zł

(461)

  • niebiesko-biały z nadrukiem
  • liliowo-biały z nadrukiem

liliowo-biały z nadrukiem

84% Klientów oceniło produkt jako zgodny z rozmiarem.
[node-product-wishlist]

Informacje o produkcie

Długa sukienka z lejącej wiskozy liliowo-biały z nadrukiem

Długa sukienka z dekoltem w serek w fasonie nadającym atrakcyjny wygląd każdej sylwetce. Piękna długa sukienka zachwycająca swoim kobiecym charakterem. Z możliwością noszenia w długości do kostki lub ozdobnego przewiązania dołu. Dł. w rozm. 36/38 ok. 136 cm.

  • MateriałMateriał wierzchni: 95% Wiskoza (zweryfikowana), 5% elastan
  • Kolorliliowo-biały z nadrukiem
  • Numer artykułu93825595
  • Długość136 cm (w rozm. 36/38)
  • DekoltDekolt w serek, bardzo głęboki
  • Długośćdługa/maxi
  • Długość rękawówKrótki rękaw
  • PielęgnacjaPranie w pralce 30°C
  • Markabonprix
  • Podmiot gospodarczy odpowiedzialny przed UEbonprix Handelsgesellschaft mbH | Haldesdorfer Straße 61 | 22179 Hamburg | Niemcy, Kontakt: https://www.bonprix.pl/pomoc/kontakt/
  • Dodatkowe informacje

Darmowa dostawa przy każdym zamówieniu od 199 zł!

Dostawa do domu Kurierem

  PayU / Karta płatnicza
BLIK / PayPo
Przy odbiorze
DPD Kurier

9,99 zł

13,50 zł

Punkty odbioru

  PayU / Karta płatnicza
BLIK / PayPo
Przy odbiorze
Inpost 9,99 zł -
Dpd Pickup 9,99 zł -

  Darmowa dostawa od 199 zł

  100 dni na zwrot

 Zapłać później z PayPo

[node-product-psm]

Opinie klientów

  1. Ocena 5
    Ilona
    Zweryfikowany zakup
    rozmiar: 52 (odpowiedni) , kolor: niebiesko-biały z nadrukiem
    Bardzo miły materiał typu Milanemz, więc nie wymaga prasowania. Sukienka w ładnym odcieniu. Ładnie leży na sylwetce, zdecydowanie luźna. Ma tylko jedną wadę, rozciąga się na długość pod wpływem noszenia, więc z czasem trzeba ją skracać. Mam 177 cm wzrostu i po jakimś czasie jest, mimo to, za długa. Jednak ma tyle plusów, że mam już 3 takie same. Polecam.
    2026-06-21
  2. Ocena 4
    MAŁGORZATA
    Zweryfikowany zakup
    rozmiar: 44 (za duży) , kolor: niebiesko-biały z nadrukiem
    To raczej dzianina wiskozowa, rozmiarówka bardzo obszerna, odsyłam
    2026-06-12
5
Średnia ocena 5
461

Produkt został oceniony jako: