Kolczyki

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 21.08.2022! Kod akcji: 1251

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 21.08.2022! Kod akcji: 1251

Kolczyki

Biżuteria, w zależności od tego czy delikatna, czy widoczna i kolorowa, w piękny sposób oddaje nasz charakter! Wybierz idealne kolczyki i podkreśl swój styl. W połączeniu z innymi dodatkami kolczyki uzupełnią każdą stylizację!

Kolczyki – biżuteria o bogatej historii

Kolczyki są ozdobą, która swoją historią sięga setek, a nawet tysięcy lat. Egipska królowa – Kleopatra, chętnie wybierała wyrazistą, bogato zdobioną biżuterię, która jeszcze bardziej podkreślała jej piękną urodę. Na przestrzeni wieków niewiele się zmieniło – kobiety – zwłaszcza te zamożne, sięgały po duże, wiszące kolczyki, wykonane ze złota i drogocennych kamieni. Niestety nie każdy mógł sobie pozwolić na kosztowną biżuterię, dlatego znana projektantka Coco Chanel, wniosła do świata mody sztuczną biżuterię. Ozdoby tego typu były oczywiście o wiele tańsze od szlachetnych kruszców, dzięki czemu wiele kobiet mogło sobie na nie pozwolić. Panie zaczęły więc sięgać po sztuczne perły, posrebrzane lub pozłacane kolczyki, a także po biżuterię z cyrkoniami, które stały się alternatywą dla brylantów.

Kolczyki – wybierz odpowiednie do Twojego stylu

W naszej kolekcji kolczyków damskich znajdziesz modele na każdą okazję. Nie zabrakło tu błyszczących ozdób idealnych na wyjątkowe okazje, a także delikatnych, niewielkich kolczyków, które subtelnie zdobią ucho. Paniom lubiącym styl boho, polecamy kolczyki z chwostami wykonanymi z kolorowych nitek. Ponadczasowym rodzajem kolczyków są również koła. W tej kategorii znajdziesz takie, które są jedynie delikatnie przyozdobione cyrkoniami oraz modele urozmaicone metalowymi frędzlami, które tworzą wyrazisty efekt! Można tu znaleźć również stylowe kolczyki wkrętki, doskonale wpisujące się w styl retro. Znaczną część naszej kolekcji stanowią kolczyki z kryształami Swarovskiego, które pięknie się mienią, a tym samym wyglądają niezwykle elegancko. Dla pań preferujących wyraziste ozdoby przygotowaliśmy kolczyki kaskadowe, które tworzy kilka połączonych ze sobą elementów. W ofercie można też znaleźć kolczyki tematyczne, przygotowane na konkretną okazję, np. na święta Bożego Narodzenia. Sprawdź ofertę kolczyków od bonprix i podaruj sobie prezent!