Kurtki męskie ze stójką

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 06.10.2022! Kod akcji: 3610

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 06.10.2022! Kod akcji: 3610

Kurtki męskie ze stójką

21 Produktów

Kurtki męskie ze stójką

Zaproś do swojej szafy ubrania ze stójką i twórz oryginalne stylizacje na specjalne okazje oraz na co dzień. Poczuj jak modowy hit odmienia Twoją garderobę.

Kołnierzyk ze stójką – jak dopasować?

Dla pań i dla panów – bez względu na to, jakie ubrania ze stójką weźmiemy pod uwagę, najważniejszym aspektem podczas wyboru jest rozmiar stójki tj. szerokość kołnierzyka. Z reguły stójka jest sztywna, dlatego też powinna być dopasowana do ciała i nie odstawać. Postaraj się również dopasować stójkę do długości swojej szyi. Jeśli masz krótszą szyję, wybieraj krótkie fasony. 

Stójka zawsze i wszędzie

Kołnierzyk w formie stójki pasuje na każdą okazję. Jak twierdzą niektórzy styliści, jeśli będzie to element eleganckiej koszuli, w sytuacjach formalnych powinno się go zapiąć. Jeśli natomiast jest to koszula letnia np. z lnu, bez obaw doskonale sprawdzi się rozpięta.

Męska stójka

W przypadku mody męskiej zasady ubioru są jednak nieco bardziej restrykcyjne. Eleganckie męskie koszule ze stójką można założyć do marynarki lub potraktować jako główny element stylizacji na specjalną okazję. Jeśli natomiast wybieramy koszulę w sportowym stylu, mamy pełną dowolność w tworzeniu stylizacji. Zarówno z jeansami jak i z materiałowymi spodniami stworzą oryginalne, modne zestawienia.

Taki fason to alternatywa dla panów, którzy lubią modowe wyzwania. Mimo że kołnierzyki stójki istnieją od dawna, przez panów uważane są za ekstrawagancką propozycję dla ceniących niezależność i swobodę podczas tworzenia stylizacji.

Nie czekaj i odważ się na modowe szaleństwo! Stwórz stylizację, w której to stójka będzie pełnić główną rolę. Oryginalnie i stylowo – właśnie tak zmieni się Twoja garderoba!