Kurtki męskie windstopper

15% rabatu! Tylko do 29.09.2022! Kod akcji: 9299

15% rabatu! Tylko do 29.09.2022! Kod akcji: 9299

Kurtki męskie kurtki windstopper

19 Produktów

Kurtki męskie kurtki windstopper

Kurtka Winstopper jest niezbędnikiem każdego podróżnika i miłośnika ekstremalnych warunków. Lubisz poczuć w żyłach adrenalinę i odbyć przygodę życia? W kurtce Windstopper lub Softshell nie straszne będą Ci wichury czy ulewne deszcze. 

Dlaczego Windstopper?

Kurtki z materiału Windstopper to modele specjalistycznej odzieży sportowej i turystycznej. Materiał składa się z miliardów mikrootworków, które zapewniają pełną oddychalność przy jednoczesnej ochronie przed warunkami atmosferycznymi. Ich najważniejsze atuty to:

·         Duża wiatroszczelność;

·         Pełna oddychalność;

·         Wyjątkowa lekkość;

·         Wytrzymałość;

·         Wysoka nieprzepuszczalność wody;

·         Odporność na przetarcia;

Kurtki Windstopper na ekstremalne warunki!

W góry, na rower, wielogodzinne spacery – dla miłośników aktywnego trybu życia Windstopper to doskonała alternatywa. Oprócz materiału, który w stu procentach chroni nas przed wszelkimi niespodziankami atmosferycznymi, posiada ona również różnorodnie porozmieszczane kieszenie, w których możemy schronić najpotrzebniejsze rzeczy.

Szykuje się szalona wyprawa w góry, jesteś typem wędrowniczka, a może po prostu cenisz komfort w każdych warunkach? Kurtki Windstopper podobnie jak Softshell są odporne na wiatr, deszcz i niskie temperatury. Zapewniają wygodę i swobodę ruchu nawet w trudnych warunkach. Korzystaj z niej podczas każdej wyprawy, dobierz odpowiednie damskie treki i bądź pewny, że nic Cię nie zaskoczy!