Zweryfikowany zakup
rozmiar: 46 (odpowiedni) , kolor: czarny
Paczka jeszcze w drodze za 2 dni pewnie przyjdzie. Spodnie genialne, zamówione drugi raz. Mam 179 cm wzrostu i sięgają za łydkę, w biodrach 120 cm i leżą idealnie z lekkim luzem, który reguluję sznurowanym wiązaniem, są przewiewne i wygodne. Jedną gwiazdkę odejmuję za brak informacji o praniu - w opisie jest, że prać w 30 stopniach, w pralce - tak zrobiłam i pierwsza para do wyrzucenia - spodnie się skurczyły i przywrócenie ich do poprzedniego stanu nie było możliwe dlatego zamówiłam drugą parę.
2026-06-14
Zweryfikowany zakup
rozmiar: 48 (odpowiedni) , kolor: czarny
To już moje drugie spodnie w tym fasonie. Jestem bardzo zadowolona
2026-05-15
Nie znaleźliśmy żadnych recenzji spełniających podane kryteria
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!
Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu