Torebki na plażę

Torebki na plażę

26 Produktów

Torebki na plażę

Wybierając się na plażę, warto kierować się prostą zasadą - ma być wesoło, oryginalnie i wyraziście. Sukienki plażowe zamienią Cię w morską diwę, a w dopasowanych kostiumach powalisz na kolana wszystkich ratowników!

Must have na plażę

Lato to idealna pora na tworzenie wyjątkowych stylizacji. Planując wakacyjny wyjazd nad morze oprócz zabukowania hotelu, organizacji lotu i spisania miejscowych atrakcji, nie możemy zapomnieć o przemyślanym spakowaniu plażowych kreacji. Wakacje to przecież najlepszy czas na to, by prezentować swoje wdzięki w pięknych kostiumach kąpielowych i sukienkach plażowych.

Idealny kostium na plażę, czyli jaki?

Aby na plaży wyglądać najefektowniej należy przede wszystkim dokładnie dobrać strój kąpielowy do naszej sylwetki. Po pierwsze należy kierować się podstawową zasadą symetrii, co w przypadku doboru kostiumu na plażę oznacza równowagę między górną a dolną partią ciała. Jeśli więc zostałyśmy obdarzone niesymetryczną sylwetką np. gruszką (szerokie biodra) lub jabłkiem (szerokie ramiona i duży biust), powinnyśmy wybrać różne rozmiary górnej i dolnej części kostiumu.

Rozmiar stroju kąpielowego jest wyjątkowo istotny, ponieważ za luźny może przeszkadzać podczas pływania, czy gry w siatkę plażową. Z kolei zakładając zbyt opięty kostium, będziemy wyglądać na kilka kilogramów więcej niż w rzeczywistości.

Kolorowo i plażowo

Stroje na plażę przede wszystkim charakteryzuje bogata i różnorodna kolorystyka. Można wręcz stwierdzić, że w tym miejscu nie obowiązują żadne zasady – ma być wesoło i barwnie. Podczas wybierania kostiumu kąpielowego, jak i sukienek plażowych warto wybierać wzorzyste i wielokolorowe modele. Przyciągnie to uwagę i podkreśli Twoje atuty. Jeśli jednak wolałabyś ukryć pewne mankamenty, np. zbyt szerokie biodra, wybierz kolorową górę, a majtki dobierz w ciemniejszej i spokojniejszej tonacji.

Jak wybrać sukienkę na plażę?

Wielokolorowe sukienki na plażę również rządzą się swoimi prawami. Wysokie i szczupłe kobiety idealnie będą prezentować swoje atuty w długich fasonach. Z kolei panie o niskim wzroście powinny zakładać krótsze i mniej wzorzyste sukienki. Jeśli niższe panie zdecydowałyby się na modele do kostek, sukienka wyraźnie by je „pomniejszyła”.

Ponadto warto podczas wybierania idealnej plażowej sukienki sugerować się figurą. Panie o mocniejszej posturze powinny zrezygnować z rozbudowanych falban i nadmiernej ilości materiału. Z kolei te szczupłe o małym biuście mogą powiększyć optycznie dekolt zakładając modele z wieloma ozdobami, czy upiększając go atrakcyjnym naszyjnikiem.

Wakacyjna podróż zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal spędzasz godziny w garderobie, zastanawiając się, w czym najlepiej będziesz prezentować się w otoczeniu fal. Odwiedź bonprix i skomponuj plażowe kreacje.