Torebki safari

Torebki safari

Postaw na safari bez względu na panujące trendy. Jeden drapieżny dodatek odmieni Twoją stylizację nie do poznania!

Styl safari

Look zainspirowany modą prosto z Afryki w wielkim stylu powraca na ulice.  Barwy ziemi, wojskowe fasony i ozdobna biżuteria przyciągają wzrok i pięknie uzupełniają proste stylizacje.

Nieważne, czy jesteś brunetką czy blondynką piaskowe beże doskonale podkreślą Twój typ urody. Jeżeli posiadasz ubrania basic, wystarczy dopasować do nich modną narzutkę, biżuterię w stylu afrykańskim. Dzięki temu casualowy look będziemy mogły wykorzystać nawet na imprezę czy wyjście na miasto.

Moda safari dla każdego

Każdy miłośnik safari powinien mieć w swojej szafie praktyczną i niezwykle stylową szmizjerkę. Pamiętajmy, że decydując się na brąz czy khaki, resztę stroju pozostawmy w odcieniach np. bieli, szarości czy nawet subtelnych ciepłych pasteli.

Safari to również charakterystyczne materiały. Lniane i bawełniane stroje miały zapewnić komfort nawet podczas czterdziestostopniowych upałów. Właśnie dlatego wpisały się one w ten konkretny kanon mody. Jest to duży plus, ponieważ nie podrażniają wrażliwej skóry i przepuszczają powietrze.

Safari przywędrowało na ulice najważniejszych stolic modowych, pozwól aby zagościło również w Twojej garderobie!