Ubranka niemowlęce na guziki

Ubranka niemowlęce na guziki 

Guziki to nie tylko praktyczny, ale również ozdobny dodatek ubrań. Urozmaić swoją szafę jednym prostym ruchem i odmień swój ukochany sweterek w trendsetterski hit!

Guziki praktycznym dodatkiem

Ubrania z zapięciem na guziki od wieków wiodą prym na pokazach i w kolekcjach projektantów. Wyjątkowo praktyczny dodatek sprawdza się w stylizacjach zarówno na co dzień jak i w stroju na specjalne okazje. Przecież seksowna, wieczorowa sukienka doskonale skomponuje się z wdziankiem, które będziesz mogła zapiąć guzikami.

Modne i ozdobne guziki

Ogromnym atutem zapięć na guziki jest design, jaki wprowadzają do każdej stylizacji. Duże i stylowe stanowią nieodzowny element choćby kardiganów czy grubych swetrów. Jak więc ich nie kochać i nie tworzyć stylizacji z nimi?

Co najlepsze, guziki można zmieniać. Wystarczy poświęcić chwilę czasu, aby klasyczną, białą koszulę, zamienić w trendsetterski model pełen wariacji. Zwykłe białe guziki, zamień na inne, np. złote lub w formie perełek. Odmieni to jej dotychczasowy charakter i wprowadzi do Twojej garderoby powiew nowości.

Guziki możesz również doszyć. Ozdobne, duże guziki doszyte do żakietu również odmienią go nie do poznania. Guziki dają pełną dowolność. Dzięki nim możemy zabawić się w projektanta i sami wymyślać, w jakim charakterze będą nasze ubrania. Zmieniając ich oblicze, bezustannie możemy odmieniać swoje stylizacje.

Ubrania na guziki zawsze w modzie

Nikt nie ma wątpliwości, że guziki są o wiele bardziej efektowne niż zwykłe zapięcie na ekspres. Co ważne, jest ono również o wiele bardziej praktyczne. Popsuty ekspres to albo koszty związane z naprawą, albo koszty związane z zakupem nowego ekspresu. Z guzikami sprawa wygląda o wiele prościej – gdy którykolwiek odpadnie, wystarczy kilka minut i doszytego mamy go z powrotem na ukochanym sweterku.

Co ważne daje on pełną dowolność. Często lepiej wyglądają ubrania niezapięte na wszystkie guziki, tylko na kilka z nich. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać Twój strój.

Nie czekaj i wybieraj ubrania na guziki na każdą okazję. Ciesz się komfortem, praktycznym aspektem i przede wszystkim schludnym i modnym lookiem.