Zazdrostki

Zazdrostki

78 Produktów
zazdrostka-z-cyfrowym-kwiatowym-nadrukiem
  • -50%
zazdrostka-z-cyfrowym-nadrukiem
  • -21%
niebiesko-zielono-beżowy
Zazdrostka z cyfrowym nadrukiem
od 22,99 zł 69,99 zł
zazdrostka-z-kwiatowym-haftem
  • nowość
zazdrostka-pride-z-motywem-teczy
  • -18%
biało-kolorowy
Zazdrostka Pride z motywem tęczy
od 22,99 zł 79,99 zł
zazdrostka-led-z-motywem-jeza
  • nowość
zazdrostka-pride
  • -18%
biały z kolorowym nadrukiem
Zazdrostka Pride
od 27,99 zł 79,99 zł
zazdrostka-z-haftem-w-serduszka
  • -20%
biały
Zazdrostka z haftem w serduszka
39,99 zł 49,99 zł

Zazdrostki

Załóż na swoje okna ozdobne zazdrostki! Odmień stary wystrój i uchroń się przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów. Skomponuj oryginalną aranżację okienną i dodaj swojej kuchni blasku i ciepła w ponure dni!

Zazdrostki - udekoruj swoje okna pięknymi wzorami

Dodaj swojej kuchni blasku i ciepła w ponure dni. Oryginalne zazdrostki to delikatne dekoracje okien, które wraz z pięknymi zasłonami stworzą modne okienne aranżacje.

Jak zapewnić prywatność w kuchni czy w łazience, kiedy widok za oknem zapiera dech w piersiach, a promienie słoneczne codziennie pięknie ocieplają nasze cztery kąty? W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem są ozdobne zazdrostki. Zasłaniają tylko połowę okna, dzięki czemu chronią przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów, a z drugiej strony nie zasłaniają widoku za oknem.

Zazdrostki – funkcjonalne i efektowne

Zazdrostki mogą również pełnić funkcje dekoracyjne. Zajmując powierzchnię połowy okna, ich tekstura może stać się główną inspiracją podczas wybierania innych akcesoriów kuchennych. Jeśli w Twojej kuchni przeważają stonowane i spokojne barwy, nie bój się eksperymentów i zaszalej wybierając kolorową zazdrostkę lub w mocne, kontrastowe kolory.

Od klasycznych i białych, po kolorowe, jednobarwne lub z nadrukiem. Z koronką, falbanką, lub bez – w bonprix znajdziesz modne zazdrostki we wszystkich możliwych odsłonach. Potraktuj je jako domowe dekoracje i ciesz się modnym wnętrzem każdego dnia.