Rolety

Rolety

29 Produktów

Rolety

Uchroń się przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów i promieniami słonecznymi budzącymi Cię co rano. Wykorzystaj wszystkie funkcje rolet i stwórz ciekawą aranżację okienną z roletami w roli głównej!

Chcesz uchronić się przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów? A może budząc się każdego ranka, masz wrażenie jakbyś był w tropikach, ponieważ promienie słoneczne bezlitośnie wpadają do Twojej sypialni? Rolety są lekarstwem na wszystkie te problemy

Rolety do każdego M

Białe rolety, brązowe, a może we wzory? Jak wybrać idealne do swoich ukochanych czterech kątów, tak aby nadały charakter wnętrzu i stały się ciekawą dekoracją?

Decydując się na rolety, głównie skupiamy się na tym, aby jak najlepiej powstrzymywały promienie słoneczne- jest to szczególnie istotne w mieszkaniach, które mają okna na południe lub na zachód. Nawet zimą, gdy słońce jest niżej, może ono bardzo utrudniać wykonywanie normalnych, codziennych czynności. Jeśli szukamy najbardziej odpowiednich modeli, pierwszym podstawowym pytaniem, jakie powinniśmy sobie zadać jest: W jakim celu kupujemy roletę?

Funkcjonalne i praktycznie rolety

Pamiętaj, że rolety są jednym z najważniejszych praktycznych dodatków do mieszkania. Jeśli ma ona być przywieszona do okien w sypialni pamiętajmy, aby dobrze osłaniała okno i nie była zbyt przezroczysta. Spokojny sen bez wścibskich spojrzeń i nużącego światła księżyca w pełni - to jest to! Jeśli roleta ma być elementem wystroju dziecięcej sypialni, pamiętajmy o wesołych wzorach, czy motywach. Uroczy pokoik i ciemne, ponure rolety? – To nie pasuje!

Szukając rolety do salonu lub kuchni bierzmy pod uwagę design wnętrza. Rolety muszą komponować się dobrze z resztą elementów wystroju.

Odmień swoje mieszkanie dzięki roletom

A może znudziło Ci się Twoje wnętrze i chciałbyś coś w nim zmienić? Roletę możesz potraktować jako pretekst to zmiany całego wystroju. Jeden kolor może stać się inspiracją do zmiany reszty dodatków. Rolety przez to, że mają dość dużą powierzchnię, mogą mieć decydujący wpływ na wygląd całego pomieszczenia. Zamiast jednolitych, mdłych barw, postawmy więc na kontrastowe wzory czy krzykliwe kolory. Białe meble, lekko szare ściany i… fioletowa roleta. Brzmi nieźle, prawda?

A może jesteś zwolennikiem stonowanych i skromnych aranżacji? Zdecyduj się na spokojny styl shabby chic i dobierz do niego delikatne rolety w odcieniach perłowego różu. Postaw na design i oryginalność. Już dawno skończyła się era babcinych firanek i wielkich masywnych zasłon. Jeśli lubisz minimalizm i prostotę nadaj kontrastu właśnie poprzez rolety, a domowe dekoracje potraktuj jako skromny, spokojny dodatek.

Komponuj, dekoruj, aranżuj! W bonprix znajdziesz wszystkie niezbędne dodatki do domu! Ciesz się stylem z bonprix!