Czółenka z paskiem

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 06.10.2022! Kod akcji: 3610

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 06.10.2022! Kod akcji: 3610

Czółenka z paskiem

Nic tak nie podkreśla seksownego wcięcia w talii jak mocny, stylowy pasek. Uwydatnij swoje atuty dopasowanym paskiem i poczuj się jak współczesna Marylin Monroe, onieśmielając wszystkich swoim seksapilem.

Kobieca i zmysłowa w pasku

Jesteś szczęśliwą posiadaczką pięknego wcięcia w talii? Podkreśl ją modnym paskiem! Wysokie panie powinny wybierać duże, odznaczające się paski. Z kolei drobne o szczupłej sylwetce, powinny decydować się na cienkie i delikatne paseczki.

Jeśli nie chcesz zaniżyć swojego wzrostu, wybierz jednokolorowy pasek o podobnych barwach, co reszta ubioru. Nie będzie się on zbytnio wyznaczał, dzięki czemu nie "przetnie" sylwetki na pół.

Jesteś zakochana w kolorowych paskach i nie masz zamiaru z nich zrezygnować? Załóż pasek w talii i narzuć na siebie stonowaną marynarkę lub sweterek. Dzięki temu unikniesz zdeformowania sylwetki i podkreślisz kształty.

Pasek w klasycznym wydaniu

Paski przede wszystkim kojarzą nam się z dodatkiem do spodni. Z reguły najlepiej jest nosić paski na kości biodrowej. Jeśli zestawisz go z luźną bluzką, pomoże ukryć brzuszek, czy brak wcięcia w talii.

Pasek a typ sylwetki

Dla pań o sylwetce gruszki, paski najlepiej prezentować się będą w najwęższym miejscu w talii. Wybierając cienki model, można również wyrównać proporcje zbyt długiego tułowia czy krótkich nóg.

Chcąc stworzyć optyczne wrażenie wcięcia w talii, połącz pasek z magikami modelowania sylwetki tj. falbanami lub baskinką. Doskonale sprawdzą się również rozkloszowane spódnice czy luźniejsze fasony ubrań.

Znajdź ubrania z paskiem i pochwal się wszystkim piękną sylwetką.