Czółenka średni obcas

10% rabatu i dostawa 0 zł! Tylko do 04.12.2022! Kod akcji: 1214

Czółenka średni obcas

Wyglądaj zjawiskowo i czuj się komfortowo! Ubieraj buty na średnim obcasie i łącz seksowny wygląd szpilek, z wygodą płaskiej podeszwy.

Średni obcas modowym must-have

Szpilki gwarantują perfekcyjny look – wysmuklają, podkreślają kobiece atuty, dodają seksapilu. Na dłuższą metę stają się jednak powodem otarć i zwichnięć. Jak więc wyglądać zjawiskowo, ale zachować pełen komfort? Wystarczy wybrać buty na średnim obcasie. Zachowamy podwyższoną sylwetkę, ale obniżymy ryzyko otarć czy zmęczenia stóp.

Wysoko i niezdrowo

Szpilki to jak najbardziej doskonała alternatywa dla miłośniczek kobiecych, seksownych stylizacji. Dobrą i zdrową alternatywą będzie jednak wyciąganie ich z szafy do strojów na specjalne okazje. Sobotnia impreza, romantyczna kolacja… Lekarze sugerują, że spędzanie nawet czterech dni w tygodniu na szpilkach, może mieć tragiczne konsekwencje dla naszego zdrowia. Po co więc ryzykować?

Noś buty na średnim obcasie i pamiętaj!

  • Niewysoki obcas +  jednolite rajstopy = boski look! Jakiekolwiek desenie mogą znacząco zniekształcić Twoją sylwetkę!
  • Jesteś typem sportowca? Bez względu na to, czy zakładasz średnie czy wysokie obcasy, całkowicie zabronione jest łączenie ich ze sportową bluzą;
  • Nie wiesz co założyć? Wybierz proste spodnie staight leg i prosty fason średnich obcasów - to połączenie jest niezawodne!
  • Chcesz ukryć masywne łydki? Stawiaj na wycięte buty, obcas w formie koturny lub półsłupka;
  • Jesteś miłośniczką mini spódniczek? Pamiętaj, żeby zakładać je do butów wyższych niż 6 cm!
  • Wysokie cholewki podbijają światowe pokazy. Pamiętaj jednak, że długość za kostkę pasuje jedynie wysokim i szczupłym kobietom. Niższym paniom polecamy cholewkę nieco krótszą;
  • Zachwycaj latem i zakładaj obcasy do szortów! Pokaż, że masz nogi jak do nieba!

Nie czekaj i zaproś do swojej szafy komfortowe i seksowne buty na średnim obcasie. Sandałki a może czółenka? Która opcja jest dla Ciebie?